ДЕКВАЛІНІЮ ХЛОРИД + ЦИНХОКАЇН (ДИБУКАЇН) (DEQUALINIUM + CINCHOCAINE)

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Гострі запальні захворювання ротової порожнини та горла (місцеве лікування): гінгівіт, виразковий та афтозний стоматит, тонзиліт, ларингіт та фарингіт; неприємний запах з рота; змішані інфекції ротової порожнини та горла (за рекомендацією лікаря); катаральна ангіна, лакунарна ангіна та ангіна Плаута-Венсана (як допоміжний засіб); кандидоз ротової порожнини та глотки; під час післяопераційного періоду після тонзилектомії та видалення зубів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; алергія до четвертинних амонієвих сполук (наприклад бензалконію хлориду).

Інструкція:

Рекомендована доз для дорослих та дітей від 12 років — 1 таб кожні 2 год, після зменшення симптомів запалення — 1 таб кожні 4 год. Рекомедована доза для дітей від 4 років — 1 таб кожні 3 год, після зменшення симптомів запалення — 1 таб кожні 4 год. Максимальна добова доза — 10–12 таб у період гострої фази та 6 таб після зменшення симптомів запалення. Таблетки слід смоктати повільно, не розжовувати. Тривалість курсу лікування визначають індивідуально.

Список препаратів

Таблетки

АМІЛАР ІС

ТДВ ІНТЕРХІМ, UA

Бліс. №8x1, №8x2

АМІЛАР ІС

ТДВ ІНТЕРХІМ, UA

Бліс. №8x1, №8x2

ДЕКАТИЛЕН™

ТЕВА Фармацевтікал Індастріз Лтд., IL

Бліс. №10x2, №10x3, №10x4

ДЕКВАДОЛ

АТ КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД, UA

Бліс. №6x3, №6x5

ЛАРИТИЛЕН

ПАТ Київмедпрепарат, UA

Бліс. №10x1, №10x2, №10x4

ЛАРИТИЛЕН

ПАТ Київмедпрепарат, UA

Бліс. №10x1, №10x2, №10x4

ЛАРИТИЛЕН

ПАТ Київмедпрепарат, UA

Бліс. №10x1, №10x2, №10x4