ЛАРИТИЛЕН таблетки

ПАТ Київмедпрепарат

Форма випуску та дозування

Таблетки
Таблетки
Таблетки

Таблетки

Упаковка

Блістер №10x1
Блістер №10x2
Блістер №10x4

Блістер №10x1

Аналоги

АМІЛАР ІС
АМІЛАР ІС

ТДВ ІНТЕРХІМ(UA)

Таблетки

ДЕКАТИЛЕН™
ДЕКАТИЛЕН™

ТЕВА Фармацевтікал Індастріз Лтд.(IL)

Таблетки

від 182.00 грн

ДЕКВАДОЛ
ДЕКВАДОЛ

АТ КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД(UA)

Таблетки

Класифікація

Форма товару

Таблетки для смоктання зі смаком м’яти

Умови відпуску

без рецепту

Дата останнього оновлення: 16.01.2021

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Гострі запальні захворювання ротової порожнини та горла (місцеве лікування): гінгівіт, виразковий та афтозний стоматит, тонзиліт, ларингіт та фарингіт; неприємний запах з рота; змішані інфекції ротової порожнини та горла (за рекомендацією лікаря); катаральна ангіна, лакунарна ангіна та ангіна Плаута-Венсана (як допоміжний засіб); кандидоз ротової порожнини та глотки; під час післяопераційного періоду після тонзилектомії та видалення зубів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; алергія до четвертинних амонієвих сполук (наприклад бензалконію хлориду).

Інструкція:

Рекомендована доз для дорослих та дітей від 12 років — 1 таб кожні 2 год, після зменшення симптомів запалення — 1 таб кожні 4 год. Рекомедована доза для дітей від 4 років — 1 таб кожні 3 год, після зменшення симптомів запалення — 1 таб кожні 4 год. Максимальна добова доза — 10–12 таб у період гострої фази та 6 таб після зменшення симптомів запалення. Таблетки слід смоктати повільно, не розжовувати. Тривалість курсу лікування визначають індивідуально.

Упаковка

Блістер №10x1