ЛАРИТИЛЕН таблетки

ПАТ Київмедпрепарат

Форма випуску та дозування

Таблетки
Таблетки
Таблетки

Таблетки

Упаковка

Блістер №10x1
Блістер №10x2
Блістер №10x4

Блістер №10x1

Аналоги

АМІЛАР ІС

ТДВ ІНТЕРХІМ(UA)

Таблетки

ДЕКАТИЛЕН™

ТЕВА Фармацевтікал Індастріз Лтд.(IL)

Таблетки

від 137.31 грн

ДЕКВАДОЛ

АТ КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД(UA)

Таблетки

Класифікація

Форма товару

Таблетки для смоктання зі смаком м’яти

Умови відпуску

без рецепту

Дата останнього оновлення: 16.01.2021

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Гострі запальні захворювання ротової порожнини та горла (місцеве лікування): гінгівіт, виразковий та афтозний стоматит, тонзиліт, ларингіт та фарингіт; неприємний запах з рота; змішані інфекції ротової порожнини та горла (за рекомендацією лікаря); катаральна ангіна, лакунарна ангіна та ангіна Плаута-Венсана (як допоміжний засіб); кандидоз ротової порожнини та глотки; під час післяопераційного періоду після тонзилектомії та видалення зубів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; алергія до четвертинних амонієвих сполук (наприклад бензалконію хлориду).

Інструкція:

Рекомендована доз для дорослих та дітей від 12 років — 1 таб кожні 2 год, після зменшення симптомів запалення — 1 таб кожні 4 год. Рекомедована доза для дітей від 4 років — 1 таб кожні 3 год, після зменшення симптомів запалення — 1 таб кожні 4 год. Максимальна добова доза — 10–12 таб у період гострої фази та 6 таб після зменшення симптомів запалення. Таблетки слід смоктати повільно, не розжовувати. Тривалість курсу лікування визначають індивідуально.

Упаковка

Блістер №10x1