ХЛОРГЕКСИДИН + ДЕКСПАНТЕНОЛ

Rp.: CHLORHEXIDINE + DEXPANTHENOL

Препаратів: 7

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Різні ушкодження шкіри, у т. ч. садна, тріщини шкіри, асептичні післяопераційні рани, шкірні трансплантати, які погано загоюються, трофічні виразки, сонячні й термічні опіки, пухирцеві дерматози (вульгарна пухирчатка, листоподібна пухирчатка, дерматит Дюринга, пемсигоїд Левера), дерматози, які супроводжуються виразками й ерозіями, дефекти епітелію, пролежні, тріщини сосків у період годування груддю; для профілактики променевих ускладнень шкіри після її опромінювання.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; не наносити на перфоровану барабанну перетинку; інфіковані рани з гнійною ексудацією в І фазі ранового процесу; гемофілія.

Інструкція:

Крем наносять тонким шаром на попередньо очищену поверхню ран або запалені ділянки шкіри 1 або кілька р/доб (за необхідності можна застосовувати пов’язку). Тривалість курсу лікування встановлюють індивідуально. Для профілактики променевих ускладнень з боку шкіри препарат після опромінювання наносять на відповідну ділянку та навколо неї і втирають легкими рухами 2 р/доб протягом 14–30 днів.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Препарати з доведеною ефективністю

  Крем для зовнішнього застосування

 • Дані про ефективність не надано

  Спрей для зовнішнього застосування

  Супозиторії вагінальні

  • ДЕПАНТОЛ®
   ДЕПАНТОЛ®

   ДП СТАДА-УКРАЇНА

   від 367.00 грн

   Бліс. 5x2

   від 367.00 грн

  Крем для зовнішнього застосування