БЕПАНТЕН ПЛЮС крем

Форма випуску та дозування

Крем

Крем

Упаковка

Туби 3,5 г №1x1
Туби 30 г №1x1
Туби 100 г №1x1

Туби 30 г №1x1

Аналоги

Класифікація

Класифікація еквівалентності

A

info

Форма товару

Крем для зовнішнього застосування

Умови відпуску

без рецепту

Дата останнього оновлення: 04.06.2020

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Різні ушкодження шкіри, у т. ч. садна, тріщини шкіри, асептичні післяопераційні рани, шкірні трансплантати, які погано загоюються, трофічні виразки, сонячні й термічні опіки, пухирцеві дерматози (вульгарна пухирчатка, листоподібна пухирчатка, дерматит Дюринга, пемсигоїд Левера), дерматози, які супроводжуються виразками й ерозіями, дефекти епітелію, пролежні, тріщини сосків у період годування груддю; для профілактики променевих ускладнень шкіри після її опромінювання.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; не наносити на перфоровану барабанну перетинку; інфіковані рани з гнійною ексудацією в І фазі ранового процесу; гемофілія.

Інструкція:

Крем наносять тонким шаром на попередньо очищену поверхню ран або запалені ділянки шкіри 1 або кілька р/доб (за необхідності можна застосовувати пов’язку). Тривалість курсу лікування встановлюють індивідуально. Для профілактики променевих ускладнень з боку шкіри препарат після опромінювання наносять на відповідну ділянку та навколо неї і втирають легкими рухами 2 р/доб протягом 14–30 днів.

Характеристика

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 23.10.2020

Упаковка

Туби 30 г №1x1