ХЛОРГЕКСИДИН + ДЕКСПАНТЕНОЛ

Описание действующего вещества (МНН, INN описание)

Симптомы:

Різні ушкодження шкіри, у т. ч. садна, тріщини шкіри, асептичні післяопераційні рани, шкірні трансплантати, які погано загоюються, трофічні виразки, сонячні й термічні опіки, пухирцеві дерматози (вульгарна пухирчатка, листоподібна пухирчатка, дерматит Дюринга, пемсигоїд Левера), дерматози, які супроводжуються виразками й ерозіями, дефекти епітелію, пролежні, тріщини сосків у період годування груддю; для профілактики променевих ускладнень шкіри після її опромінювання.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; не наносити на перфоровану барабанну перетинку; інфіковані рани з гнійною ексудацією в І фазі ранового процесу; гемофілія.

Инструкция:

Крем наносять тонким шаром на попередньо очищену поверхню ран або запалені ділянки шкіри 1 або кілька р/доб (за необхідності можна застосовувати пов’язку). Тривалість курсу лікування встановлюють індивідуально. Для профілактики променевих ускладнень з боку шкіри препарат після опромінювання наносять на відповідну ділянку та навколо неї і втирають легкими рухами 2 р/доб протягом 14–30 днів.

Список препаратов

Крем

БЕПАНТЕН ПЛЮС

Байер Консьюмер Кер АГ (CH)

Туби 3,5 г №1x1, 30 г №1x1, 100 г №1x1

А

БЕПАНТЕН ПЛЮС

ГП Грензах (DE)

Туби 3,5 г №1x1, 30 г №1x1, 100 г №1x1

А

ПАНТЕНОЛ ПЛЮС

Тернофарм (UA)

Туби 30 г №1x1

СПАСАТЕЛЬ

ОАО Киевмедпрепарат (UA)

Туби 15 г №1x1, 30 г №1x1

Спрей

БЕПАНТЕН ПЛЮС

Лихтенхельдт (DE)

Флак. 30 мл №1x1

ПАНТЕНОЛ ПЛЮС

Здоровье (UA)

Флак. 30 мл №1x1

Суппозитории

ДЕПАНТОЛ

Нижфарм (RU)

Бліс. №5x2