Хлоргексидин, комбінаціїD08AC52

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Різні ушкодження шкіри, у т. ч. садна, тріщини шкіри, асептичні післяопераційні рани, шкірні трансплантати, які погано загоюються, трофічні виразки, сонячні й термічні опіки, пухирцеві дерматози (вульгарна пухирчатка, листоподібна пухирчатка, дерматит Дюринга, пемсигоїд Левера), дерматози, які супроводжуються виразками й ерозіями, дефекти епітелію, пролежні, тріщини сосків у період годування груддю; для профілактики променевих ускладнень шкіри після її опромінювання.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; не наносити на перфоровану барабанну перетинку; інфіковані рани з гнійною ексудацією в І фазі ранового процесу; гемофілія.

Інструкція:

Крем наносять тонким шаром на попередньо очищену поверхню ран або запалені ділянки шкіри 1 або кілька р/доб (за необхідності можна застосовувати пов’язку). Тривалість курсу лікування встановлюють індивідуально. Для профілактики променевих ускладнень з боку шкіри препарат після опромінювання наносять на відповідну ділянку та навколо неї і втирають легкими рухами 2 р/доб протягом 14–30 днів.

Список препаратів

Крем

БЕПАНТЕН ПЛЮС

Байєр Консьюмер Кер АГ, CH

Туба 3,5 г №1x1

A

БЕПАНТЕН ПЛЮС

ГП Грензах, DE

Туба 30 г №1x1

A

ПАНТЕНОЛ ПЛЮС

Тернофарм, UA

Туба 30 г №1x1

РЯТІВНИК

ПАТ Київмедпрепарат, UA

Туба 15 г №1x1

Розчин

ЦИТЕАЛ

П'єр Фабр Медикамент, FR

Флак. 250 мл №1x1

Спрей

БЕПАНТЕН ПЛЮС

Байєр Консьюмер Кер АГ, CH

Флак. 30 мл №1x1

ПАНТЕНОЛ ПЛЮС

ТОВ ФК Здоров'я, UA

Флак. 30 мл №1x1