ДОЦЕТАКСЕЛ

Rp.: DOCETAXEL

Препаратів: 12

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Рак молочної залози: ад’ювантна терапія хворих з операбельним раком (в комбінації з доксорубіцином та циклофосфамідом); місцевопрогресувальний або метастатичний рак у хворих, які раніше не отримували цитостатичну терапію (у комбінації з доксорубіцином); місцевопрогресувальний або метастатичний рак після неефективної цитотоксичної терапії, яка включала антрациклін або алкілувальні засоби (монотерапія); метастатичний рак з підвищеною експресією HER-2 клітинами пухлини, які раніше не отримували хіміотерапію (у комбінації з трастузумабом); місцевопрогресувальний або метастатичний рак у разі неефективності цитотоксичної хіміотерапії, яка включала антрациклін (в комбінації з капецитабіном).

Недрібноклітинний рак легенів: місцевопрогресувальний або метастатичний рак у разі неефективності попередньої хіміотерапії; неоперабельний, місцевопрогресувальний або метастатичний рак, якщо попередня хіміотерапія не проводилася (у комбінації з цисплатином).

Гормонорефрактерний метастатичний рак передміхурової залози (у комбінації з преднізоном або преднізолоном).

Метастатична аденокарцинома шлунка, зокрема аденокарцинома гастроезофагального відділу, якщо попередня хіміотерапія з приводу метастазів не проводилася (у комбінації з цисплатином та 5-фторурацилом).

Місцевопрогресувальна, сквамозноклітинна карцинома голови та шиї (індукційна терапія у комбінації з цисплатином та 5-фторурацилом).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; тяжкі порушення функції печінки; вихідний рівень нейтрофілів <1500/мм3.

Інструкція:

Рекомендована доза — 75–100 мг/м2 поверхні тіла в/в інфузійно (протягом 1 год) кожні 3 тиж. Режим дозування та тривалість курсу лікування визначають індивідуально, залежно від обраної схеми хіміотерапії та оцінки ефективності та переносимості препарату.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Препарати з доведеною ефективністю

    Концентрат для приготування розчину для інфузій

  • Дані про ефективність не надано

    Концентрат для приготування розчину для інфузій