ПИРИДОКСИН + МАГНИЙ

Описание действующего вещества (МНН, INN описание)

Симптомы:

Дефіцит магнію; профілактика дефіциту магнію; первинний дефіцит магнію, зумовлений недостатнім споживанням магнію з їжею (спеціальна дієта, дієта для схуднення), вторинний дефіцит магнію, викликаний зниженням усмоктування (недостатність підшлункової залози, хвороба Крона, ульцерозний коліт) або підвищеними втратами магнію (пронос, підвищене виведення з сечею, опіки), а також викликаний певними видами лікарської терапії (деякі антибіотики, імуносупресивні засоби, діуретики й хіміотерапевтичні препарати); із профілактичною метою при хронічній фізичній і розумовій втомі, дратівливості, стресі, депресії, розладах сну, головному болю, міалгії, інтенсивних фізичних і розумових навантаженнях; як додаткова терапія для профілактики дефіциту магнію при процесі старіння; хворобах із порушенням вуглеводного обміну, який характеризуються несприйнятливістю до інсуліну (ожиріння, знижена толерантність до глюкози, інсулінонезалежний цукровий діабет); при первинній артеріальній гіпертензії; ішемічній хворобі серця; при деяких видах аритмії; інсульт.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; одночасне застосування інших лікарських препаратів, які містять магній; AV-блокада; міастенія гравіс; гіпермагніємія; гіпервітаміноз В6; артеріальна гіпотензія; тяжка ниркова недостатність; період годування груддю, вік до 1-го року, для препарату у формі таб. — до 6 років, а також непереносимість фруктози, синдром мальабсорбції, дефіцит сахарази-ізомальтази.

Инструкция:

Дорослі: перор. вміст 3–4 амп. р-ину для перор. заст. (вміст ампули необхідно розводити у 1/2 склянки води) або 6–8 таб/доб за 2–3 прийоми під час їди, або 1–2 таб в/о киш./розч. 3 р/доб. Діти, у т.ч. немовлята з масою тіла 10 кг (віком близько 1 року): 10–30 мг/кг маси тіла магнію на добу (0,4–1,2 ммоль/кг маси тіла магнію на добу), тобто вміст 1–4 амп. р-ину д/перор. заст. на добу або 4–6 таб за 2–3 прийоми під час їди, або 1 таб киш./розч. 3 р/доб. Максимальна добова доза для дорослих — 8 таб, для дітей від 6 років — 6 таб; максимальна добова доза р-ину д/перор. заст. для дітей і дорослих — вміст 4 амп. на добу. Препарат у формі таб показаний для лікування дорослих і дітей від 6 років. Тривалість курсу лікування — 1 міс.

Список препаратов

Раствор

Флак. скл. 10 мл №10x1

Таблетки

БЕРЕШ МАГНИЙ ПЛЮС B6

АО Береш Фарма (HU)

Бліс. №10x3, №10x6

МАГНЕ-B6

Санофи-Авентис (UA)

Бліс. №10x5

Бліс. №10x3, №10x6

МАГНЕФАР В6

Биофарм Лтд (PL)

Бліс. №10x6

МАГНИКУМ

ПАО Киевский витаминный завод (UA)

Бліс. №10x5

МАГНИКУМ-АНТИСТРЕС

Киевский витаминный завод (UA)

Бліс. №10x6