ПІРИДОКСИН + МАГНІЙ

Rp.: PYRIDOXINE + MAGNESIUM

Препаратів: 7

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Дефіцит магнію; профілактика дефіциту магнію; первинний дефіцит магнію, зумовлений недостатнім споживанням магнію з їжею (спеціальна дієта, дієта для схуднення), вторинний дефіцит магнію, викликаний зниженням усмоктування (недостатність підшлункової залози, хвороба Крона, ульцерозний коліт) або підвищеними втратами магнію (пронос, підвищене виведення з сечею, опіки), а також викликаний певними видами лікарської терапії (деякі антибіотики, імуносупресивні засоби, діуретики й хіміотерапевтичні препарати); із профілактичною метою при хронічній фізичній і розумовій втомі, дратівливості, стресі, депресії, розладах сну, головному болю, міалгії, інтенсивних фізичних і розумових навантаженнях; як додаткова терапія для профілактики дефіциту магнію при процесі старіння; хворобах із порушенням вуглеводного обміну, який характеризуються несприйнятливістю до інсуліну (ожиріння, знижена толерантність до глюкози, інсулінонезалежний цукровий діабет); при первинній артеріальній гіпертензії; ішемічній хворобі серця; при деяких видах аритмії; інсульт.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; одночасне застосування інших лікарських препаратів, які містять магній; AV-блокада; міастенія гравіс; гіпермагніємія; гіпервітаміноз В6; артеріальна гіпотензія; тяжка ниркова недостатність; період годування груддю, вік до 1-го року, для препарату у формі таб. — до 6 років, а також непереносимість фруктози, синдром мальабсорбції, дефіцит сахарази-ізомальтази.

Інструкція:

Дорослі: перор. вміст 3–4 амп. р-ину для перор. заст. (вміст ампули необхідно розводити у 1/2 склянки води) або 6–8 таб/доб за 2–3 прийоми під час їди, або 1–2 таб в/о киш./розч. 3 р/доб. Діти, у т.ч. немовлята з масою тіла 10 кг (віком близько 1 року): 10–30 мг/кг маси тіла магнію на добу (0,4–1,2 ммоль/кг маси тіла магнію на добу), тобто вміст 1–4 амп. р-ину д/перор. заст. на добу або 4–6 таб за 2–3 прийоми під час їди, або 1 таб киш./розч. 3 р/доб. Максимальна добова доза для дорослих — 8 таб, для дітей від 6 років — 6 таб; максимальна добова доза р-ину д/перор. заст. для дітей і дорослих — вміст 4 амп. на добу. Препарат у формі таб показаний для лікування дорослих і дітей від 6 років. Тривалість курсу лікування — 1 міс.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

  Таблетки, вкриті оболонкою

  • МАГНЕ-В6
   МАГНЕ-В6

   ТОВ Санофі-Авентіс Україна

   Бліс. 10x5

  Розчин для перорального застосування

  Таблетки

  Таблетки, вкриті плівковою, кишковорозчинною оболонкою

  • МАГНІКУМ
   МАГНІКУМ

   АТ КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД

   від 190.20 грн

   Бліс. 10x5

   від 190.20 грн