ІНОЗИН ПРАНОБЕКС

Rp.: INOSINE PRANOBEX

Препаратів: 11

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Вірусні інфекції у пацієнтів з нормальним імунним статусом і при імунодефіцитних станах, у т.ч. захворювання, спричинені вірусами Herpes simplex І та ІІ типів, Varicella zoster (включаючи вітряну віспу), вірусами кору, паротиту, цитомегаловірусом, вірусом Епштейна – Барра; гострий та хронічний вірусний гепатит В і С; захворювання, спричинені вірусом папіломи людини; захворювання на фоні ВІЛ-інфекції; підгострий склерозуючий паненцефаліт; вторинні імунодефіцитні стани, викликані гострими та хронічними інфекційними захворюваннями сечостатевої та дихальної систем, лікуванням цитостатиками та імуносупресорами, променевою та хіміотерапією в хворих онкологічного профілю, травматичними ушкодженнями кісток та м’яких тканин, опіками, хірургічними втручаннями, особливо із застосуванням загальної анестезії, інфекційно-алергічними захворюваннями, несприятливими соціальними факторами (довготривале недоїдання, особливо білкове голодування, стреси), білковими втратами, у т.ч. при нефротичному синдромі.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; подагра, сечокам’яна хвороба, тяжка ниркова недостатність; порушення серцевого ритму; період вагітності й годування груддю.

Інструкція:

Дозу та тривалість курсу лікування визначають індивідуально, залежно від встановленого діагнозу. Добову дозу розраховують на масу тіла хворого (незалежно від віку) та розподіляють на 3–4 прийоми. У разі необхідності зниження одноразової дози кількість прийомів збільшують до 6–8. Дорослі: добова доза — перор. 50 мг/кг маси тіла за 3–4 прийоми після їди, у тяжких випадках добову дозу можна підвищити в 2 рази. Діти: добова доза — 50–100 мг/кг маси тіла або 1 таб (500 мг) на кожні 10 кг маси тіла. Середня тривалість курсу лікування — 5–14 днів, за необхідності — до 3 тиж або довше, повторювати курси лікування можна через 1–2 тиж або пізніше. Препарат застосовують як для монотерапії, так і в схемах комплексного лікування з іншими препаратами.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Дані про ефективність не надано

    Сироп

    Таблетки