ГРОПІВІРІН таблетки 500 мг

АТ Фармак

Rp

Форма випуску та дозування

Сироп, 50 мг/мл
Таблетки, 500 мг

Таблетки, 500 мг

Упаковка

Блістер №10x2
Блістер №10x5

Блістер №10x2

Аналоги

Rp

ГРОПРИМ
ГРОПРИМ 500 мг

АСТРАФАРМ(UA)

Таблетки

від 174.00 грн

Rp

ГРОПРИНОЗИН
ГРОПРИНОЗИН 500 мг

Гедеон Ріхтер(HU)

Таблетки

Rp

ІЗОПРИНОЗИН
ІЗОПРИНОЗИН 500 мг

ТЕВА Фармацевтікал Індастріз Лтд.(IL)

Таблетки

Rp

НОВІРИН
НОВІРИН 500 мг

АТ КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД(UA)

Таблетки

Rp

НОРМОМЕД
НОРМОМЕД 500 мг

ТОВ Рік-Фарм(UA)

Таблетки

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

ІНОЗИН ПРАНОБЕКС

Форма товару

Таблетки

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Реєстраційне посвідчення

UA/15404/01/01

Дата останнього оновлення: 19.01.2021

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Вірусні інфекції у пацієнтів з нормальним імунним статусом і при імунодефіцитних станах, у т.ч. захворювання, спричинені вірусами Herpes simplex І та ІІ типів, Varicella zoster (включаючи вітряну віспу), вірусами кору, паротиту, цитомегаловірусом, вірусом Епштейна – Барра; гострий та хронічний вірусний гепатит В і С; захворювання, спричинені вірусом папіломи людини; захворювання на фоні ВІЛ-інфекції; підгострий склерозуючий паненцефаліт; вторинні імунодефіцитні стани, викликані гострими та хронічними інфекційними захворюваннями сечостатевої та дихальної систем, лікуванням цитостатиками та імуносупресорами, променевою та хіміотерапією в хворих онкологічного профілю, травматичними ушкодженнями кісток та м’яких тканин, опіками, хірургічними втручаннями, особливо із застосуванням загальної анестезії, інфекційно-алергічними захворюваннями, несприятливими соціальними факторами (довготривале недоїдання, особливо білкове голодування, стреси), білковими втратами, у т.ч. при нефротичному синдромі.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; подагра, сечокам’яна хвороба, тяжка ниркова недостатність; порушення серцевого ритму; період вагітності й годування груддю.

Інструкція:

Дозу та тривалість курсу лікування визначають індивідуально, залежно від встановленого діагнозу. Добову дозу розраховують на масу тіла хворого (незалежно від віку) та розподіляють на 3–4 прийоми. У разі необхідності зниження одноразової дози кількість прийомів збільшують до 6–8. Дорослі: добова доза — перор. 50 мг/кг маси тіла за 3–4 прийоми після їди, у тяжких випадках добову дозу можна підвищити в 2 рази. Діти: добова доза — 50–100 мг/кг маси тіла або 1 таб (500 мг) на кожні 10 кг маси тіла. Середня тривалість курсу лікування — 5–14 днів, за необхідності — до 3 тиж або довше, повторювати курси лікування можна через 1–2 тиж або пізніше. Препарат застосовують як для монотерапії, так і в схемах комплексного лікування з іншими препаратами.

Загальна інформація

  • Заявник: АТ "Фармак", Україна
  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 26.08.2021
  • Склад: 1 таблетка містить 500 мг інозину пранобексу
  • Торгівельне найменування: ГРОПІВІРІН
  • Умови відпуску: за рецептом
  • Фармакотерапевтична група: Противірусні препарати для системного застосування.

Упаковка

Блістер №10x2