ЕПІРУБІЦИН

Rp.: EPIRUBICIN

Препаратів: 10

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Рак молочної залози, яєчників, шлунку, стравоходу, кишечнику (сигмовидна й пряма кишка), печінки, підшлункової й передміхурової залози, сечового міхура, легенів; гострий лімфобластний і мієлобластний лейкоз; ходжкінська (лімфогранулематоз) й неходжкінська злоякісні лімфоми, меланома, мієломна хвороба, остеогенні саркоми й саркоми м’яких тканин, нейробластома, пухлини голови й шиї.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, виражена мієлосупресія; виражені порушення функції печінки; тяжка серцева недостатність; аритмія; недавно перенесений інфаркт міокарда; попередня терапія кумулятивними дозами антрациклінів або антрацендіонів; інвазивні пухлини з пенетрацією в стінку сечового міхура; інфекції сечових шляхів; запалення сечового міхура, період вагітності й годування груддю; дитячий вік.

Інструкція:

Загальна курсова доза препарату залежить від його застосування в різних лікувальних схемах. Найчастіше препарат вводять в/в, внутрішньоміхурове введення може бути доцільним при лікуванні поверхневого раку сечового міхура, а також для профілактики рецидиву пухлини після трансуретральної резекції. Внутрішньоартеріальний спосіб введення доцільно застосовувати з метою посилення локального ефекту з одночасним зменшенням загальної токсичності. Препарат застосовують як монотерапію, так і в комбінації з іншими цитостатиками в різних дозах, залежно від схеми терапії. Режим дозування встановлюють індивідуально. При в/в введенні, як монотерапія, рекомендована стандартна доза на цикл становить 60–90 мг/м2 поверхні тіла кожні 3–4 тиж. Загальну дозу препарату в розрахунку на цикл можна вводити як одноразово, так і розділеною на кілька введень, протягом 2–3 днів поспіль. При пригніченні кісткового мозку, метастазах у кістковий мозок дозу знижують до 60–75 мг/м2 поверхні тіла. Якщо препарат застосовують у комбінації з іншими протипухлинними засобами, дозу на цикл слід відповідно знизити. В окремих випадках препарат можна застосовувати в більш високих дозах — 90–120 мг/м2 поверхні тіла одноразово з інтервалом 3–4 тиж.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Препарати з доведеною ефективністю

  Порошок ліофілізований для приготування розчину для інфузій

 • Дані про ефективність не надано

  Концентрат для приготування розчину ін’єкцій та інфузій

  • Rp

   ЕПІЛІК®
   ЕПІЛІК®

   Фармстандарт-Біолік

   2 мг/мл

   Флак. 5 мл 1x1

  Концентрат для приготування розчину для інфузій

  Розчин для ін’єкцій

  Розчин для ін’єкцій або інфузій

  Ліофілізат для приготування розчину для інфузій