ЕпірубіцинL01DB03

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Рак молочної залози, яєчників, шлунку, стравоходу, кишечнику (сигмовидна й пряма кишка), печінки, підшлункової й передміхурової залози, сечового міхура, легенів; гострий лімфобластний і мієлобластний лейкоз; ходжкінська (лімфогранулематоз) й неходжкінська злоякісні лімфоми, меланома, мієломна хвороба, остеогенні саркоми й саркоми м’яких тканин, нейробластома, пухлини голови й шиї.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, виражена мієлосупресія; виражені порушення функції печінки; тяжка серцева недостатність; аритмія; недавно перенесений інфаркт міокарда; попередня терапія кумулятивними дозами антрациклінів або антрацендіонів; інвазивні пухлини з пенетрацією в стінку сечового міхура; інфекції сечових шляхів; запалення сечового міхура, період вагітності й годування груддю; дитячий вік.

Інструкція:

Загальна курсова доза препарату залежить від його застосування в різних лікувальних схемах. Найчастіше препарат вводять в/в, внутрішньоміхурове введення може бути доцільним при лікуванні поверхневого раку сечового міхура, а також для профілактики рецидиву пухлини після трансуретральної резекції. Внутрішньоартеріальний спосіб введення доцільно застосовувати з метою посилення локального ефекту з одночасним зменшенням загальної токсичності. Препарат застосовують як монотерапію, так і в комбінації з іншими цитостатиками в різних дозах, залежно від схеми терапії. Режим дозування встановлюють індивідуально. При в/в введенні, як монотерапія, рекомендована стандартна доза на цикл становить 60–90 мг/м2 поверхні тіла кожні 3–4 тиж. Загальну дозу препарату в розрахунку на цикл можна вводити як одноразово, так і розділеною на кілька введень, протягом 2–3 днів поспіль. При пригніченні кісткового мозку, метастазах у кістковий мозок дозу знижують до 60–75 мг/м2 поверхні тіла. Якщо препарат застосовують у комбінації з іншими протипухлинними засобами, дозу на цикл слід відповідно знизити. В окремих випадках препарат можна застосовувати в більш високих дозах — 90–120 мг/м2 поверхні тіла одноразово з інтервалом 3–4 тиж.

Список препаратів

Концентрат

ЕПІЛІК

Фармстандарт-Біолік, UA

2 мг/мл

Флак. 5 мл №1x1

ЕПІРУБІЦИН "ЕБЕВЕ"

ЕБЕВЕ Фарма Гес.м.б.Х. Нфг. КГ, AT

2 мг/мл

Флак. 5 мл №1x1

Ліофілізат

ЕПІСІНДАН

ТОВ Тева Україна, UA

10 мг

Флак. №1x1

Порошок

10 мг

Флак. + р-ик в амп. 5 мл №1x1

A

Розчин

ЕПІРУБІЦИН АМАКСА

Амакса Фарма ЛТД, GB

2 мг/мл

Флак. 5 мл №1x1

ЕПІРУБІЦИН МЕДАК

Медак Гезельшафт фюр клініше Шпеціальпрепарате мбХ, DE

2 мг/мл

Флак. 5 мл №1x1

ЕПІРУБІЦИН-ВІСТА

Містрал Кепітал Менеджмент Лімітед, GB

2 мг/мл

Флак. 5 мл №1x1

ЕПІРУБІЦИН-ТЕВА

ТЕВА Фармацевтікал Індастріз Лтд., IL

2 мг/мл

Флак. 5 мл №1x1

РУБІМЕДА

Альмеда Фарма, CH

2 мг/мл

Флак. 5 мл №1x1

СТРИБІЦИН

М.БІОТЕК ЛТД, GB

2 мг/мл

Флак. скл. 25 мл №1x1