Телмісартан та амлодипінC09DB04

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Есенціальна гіпертензія. Як додаткову терапію призначають дорослим пацієнтам, в яких артеріальний тиск адекватно не контролюється амлодипіном. Як замісну терапію призначають дорослим пацієнтам, які приймають телмісартан та амлодипін окремо.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або до інших похідних дигідропіридину. ІІ та ІІІ триместри вагітності. Обструктивні біліарні порушення та тяжка печінкова недостатність. Шок (зокрема кардіогенний). Артеріальна гіпотензія тяжкого ступеня. Обструкція вивідного відділу лівого шлуночка (наприклад, стеноз аорти високого ступеня). Гемодинамічно нестабільна серцева недостатність після гострого інфаркту міокарда. Одночасне застосування аліскірену пацієнтам з цукровим діабетом та порушеннями функції нирок (ШКФ <60 мл/хв/1,73 м2).

Інструкція:

Рекомендована доза — 1 таб 1 р/доб незалежно від прийому їжі. Рекомендується запивати таб невеликою кількістю рідини. Максимальна рекомендована доза — 1 таб 80 мг/10 мг 1 р/доб. Не рекомендується застосування амлодипіну з грейпфрутом або грейпфрутовим соком, оскільки біодоступність може підвищитись у деяких пацієнтів, що призведе до збільшення антигіпертензивного ефекту.

Список препаратів

Таблетки

ІЗІКАРД А

Органосин Лайфсаєнсиз, AE

40 мг + 5 мг

Бліс. №7x2

ТЕЛДІПІН

КРКА, д.д., Ново место, SI

40 мг + 5 мг

Бліс. №10x3

ТЕЛСАРТАН ДУО

Д-р Редді’с Лаб., IN

40 мг + 10 мг

Бліс. №7x4