ТЕЛСАРТАН ДУО таблетки 40 мг + 10 мг

Д-р Редді’с Лаб.

Rp

Форма випуску та дозування

Таблетки, 40 мг + 5 мг
Таблетки, 40 мг + 10 мг
Таблетки, 80 мг + 5 мг
Таблетки, 80 мг + 10 мг

Таблетки, 40 мг + 10 мг

Упаковка

Блістер №7x4
Блістер №10x3

Блістер №7x4

Аналоги

Rp

ІЗІКАРД А
ІЗІКАРД А 40 мг + 5 мг

Органосин Лайфсаєнсиз(AE)

Таблетки

Rp

ТЕЛДІПІН
ТЕЛДІПІН 40 мг + 5 мг

КРКА, д.д., Ново место(SI)

Таблетки

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Форма товару

Таблетки

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Дата останнього оновлення: 02.06.2020

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Есенціальна гіпертензія. Як додаткову терапію призначають дорослим пацієнтам, в яких артеріальний тиск адекватно не контролюється амлодипіном. Як замісну терапію призначають дорослим пацієнтам, які приймають телмісартан та амлодипін окремо.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або до інших похідних дигідропіридину. ІІ та ІІІ триместри вагітності. Обструктивні біліарні порушення та тяжка печінкова недостатність. Шок (зокрема кардіогенний). Артеріальна гіпотензія тяжкого ступеня. Обструкція вивідного відділу лівого шлуночка (наприклад, стеноз аорти високого ступеня). Гемодинамічно нестабільна серцева недостатність після гострого інфаркту міокарда. Одночасне застосування аліскірену пацієнтам з цукровим діабетом та порушеннями функції нирок (ШКФ <60 мл/хв/1,73 м2).

Інструкція:

Рекомендована доза — 1 таб 1 р/доб незалежно від прийому їжі. Рекомендується запивати таб невеликою кількістю рідини. Максимальна рекомендована доза — 1 таб 80 мг/10 мг 1 р/доб. Не рекомендується застосування амлодипіну з грейпфрутом або грейпфрутовим соком, оскільки біодоступність може підвищитись у деяких пацієнтів, що призведе до збільшення антигіпертензивного ефекту.

Упаковка

Блістер №7x4