МЕНОТРОПИН*

Описание действующего вещества (МНН, INN описание)

Симптомы:

Жіноче безпліддя з гіпо- або нормогонадотропною недостатністю яєчників: стимуляція зростання фолікулів; контрольована гіперстимуляція яєчників із метою індукції множинного зростання фолікулів при проведенні допоміжних репродуктивних технологій, заплідненні in vitro, а також інтраплазматичній ін'єкції сперматозоїдів; чоловіче безпліддя, зумовлене порушеннями сперматогенезу на фоні недостатньої секреції гонадотропінів: стимуляція сперматогенезу в поєднанні з препаратом хоріонічного гонадотропіну.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; кісти або збільшення розміру яєчників, непов'язані з синдромом полікістозних яєчників, метрорагія невизначеної етіології; первинна недостатність яєчників та яєчок; деформація статевих органів та міома матки, несумісні з вагітністю; пухлина гіпофіза, матки, яєчників, молочних залоз, а також яєчок, карцинома передміхурової залози; період вагітності й годування груддю.

Инструкция:

Внутрішньом'язово або п/ш. Жінки: з метою стимуляції зростання фолікулів дозу препарату підбирають індивідуально, залежно від реакції яєчників, і корегують за результатами УЗД і рівнем естрогенів у крові. Початкова доза — 75–150 МО на добу. Чоловіки: з метою стимуляції сперматогенезу — 75–150 МО 3 рази на тиж. протягом декількох міс.

Список препаратов

Лиофилизат

ХУМОГ-75 В.О.

Бхарат Сирамс энд Вакцинс Лимитед (IN)

75 МО

Флак. + р-ик в амп. 1 мл №1x1

N/A

Rp

Порошок

МЕНОПУР

Ферринг Интернэшнл Сентер СА (CH)

75 МО ФСГ та 75 МО ЛГ

600 МО ФСГ та 600 МО ЛГ

1200 МО ФСГ та 1200 МО ЛГ

Флак. + р-ик в амп. 1 мл №10x1

Флак. + р-ик у шпр. 1 мл №1x1, 1 мл №1x1

N/A

Rp

МЕРИОНАЛ

ИБСА Институт Биохимик С.А. (CH)

75 МО ФСГ + 75 МО ЛГ

150 МО ФСГ + 150 МО ЛГ

Флак. + р-ик в амп. 1 мл №1x1, 1 мл №1x1, 1 мл №10x1, 1 мл №10x1

N/A

Rp