МЕНОТРОПІН*

Rp.: MENOTROPINS

Препаратів: 3

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Жіноче безпліддя з гіпо- або нормогонадотропною недостатністю яєчників: стимуляція зростання фолікулів; контрольована гіперстимуляція яєчників із метою індукції множинного зростання фолікулів при проведенні допоміжних репродуктивних технологій, заплідненні in vitro, а також інтраплазматичній ін'єкції сперматозоїдів; чоловіче безпліддя, зумовлене порушеннями сперматогенезу на фоні недостатньої секреції гонадотропінів: стимуляція сперматогенезу в поєднанні з препаратом хоріонічного гонадотропіну.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; кісти або збільшення розміру яєчників, непов'язані з синдромом полікістозних яєчників, метрорагія невизначеної етіології; первинна недостатність яєчників та яєчок; деформація статевих органів та міома матки, несумісні з вагітністю; пухлина гіпофіза, матки, яєчників, молочних залоз, а також яєчок, карцинома передміхурової залози; період вагітності й годування груддю.

Інструкція:

Внутрішньом'язово або п/ш. Жінки: з метою стимуляції зростання фолікулів дозу препарату підбирають індивідуально, залежно від реакції яєчників, і корегують за результатами УЗД і рівнем естрогенів у крові. Початкова доза — 75–150 МО на добу. Чоловіки: з метою стимуляції сперматогенезу — 75–150 МО 3 рази на тиж. протягом декількох міс.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Порошок ліофілізований для приготування розчину для ін’єкцій

  • Rp

   МЕНОПУР
   МЕНОПУР

   Феррінг Арцнайміттель ГмбХ

   75 МО ФСГ та 75 МО ЛГ

   Флак. + р-ик в амп. 1 мл 10x1

  • Rp

   МЕРІОНАЛ
   МЕРІОНАЛ

   ІБСА Інститут Біохімік С.А.

   75 МО ФСГ + 75 МО ЛГ

   Флак. + р-ик в амп. 1 мл 1x1

  Ліофілізат для приготування розчину для ін’єкцій

  • Rp

   ХУМОГ-75 В.О.
   ХУМОГ-75 В.О.

   Бхарат Сірамс енд Вакцинс Лімітед

   75 МО

   Флак. + р-ик в амп. 1 мл 1x1