ИНФЛИКСИМАБ

Описание действующего вещества (МНН, INN описание)

Симптомы:

Ревматоїдний артрит в активній формі за відсутності достатнього ефекту від терапії метотрексатом або ревматоїдний артрит в активній формі без попередньої терапії метотрексатом; анкілозуючий спондиліт в активній формі; псоріатичний артрит в активній формі; тяжкий бляшковий псоріаз у дорослих (якщо необхідна системна терапія) і в пацієнтів із середньотяжким перебігом захворювання (якщо фототерапія виявилася недостатньо ефективною або за наявності протипоказань до її проведення); хвороба Крона; виразковий коліт в активній формі у випадку недостатньої ефективності традиційної терапії.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або мишачого білка; туберкульоз, сепсис, абсцеси й опортуністичні інфекції; серцева недостатність; період вагітності й годування груддю; вік до 6 років.

Инструкция:

Лікування слід проводити під контролем лікарів із досвідом діагностики та лікування захворювань, при яких застосовують препарат. Внутрішньовенно щонайменше 2 год, зі швидкістю не більше 2 мл/хв із застосуванням інфузійної системи з вміщеним стерильним апірогенним фільтром, що має низьку білковозв’язуючу активність (розмір пор 1,2 мкм або менше). Разова доза — 3 або 5 мг/кг маси тіла. Схему застосування, інтервал між введенням препарату та тривалість курсу лікування визначають індивідуально, залежно від встановленої патології, ступеня тяжкості хвороби та стану хворого.

Список препаратов

Лиофилизат

ФЛАММЕГИС

Селлтрион (KR)

100 мг

Флак. №1x1

Rp

Порошок

РЕМИКЕЙД

Шеринг-Плау Сентрал Ист АГ (CH)

100 мг

Флак. №1x1

A

Rp