ІНФЛІКСИМАБ

Rp.: INFLIXIMAB

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Ревматоїдний артрит в активній формі за відсутності достатнього ефекту від терапії метотрексатом або ревматоїдний артрит в активній формі без попередньої терапії метотрексатом; анкілозуючий спондиліт в активній формі; псоріатичний артрит в активній формі; тяжкий бляшковий псоріаз у дорослих (якщо необхідна системна терапія) і в пацієнтів із середньотяжким перебігом захворювання (якщо фототерапія виявилася недостатньо ефективною або за наявності протипоказань до її проведення); хвороба Крона; виразковий коліт в активній формі у випадку недостатньої ефективності традиційної терапії.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або мишачого білка; туберкульоз, сепсис, абсцеси й опортуністичні інфекції; серцева недостатність; період вагітності й годування груддю; вік до 6 років.

Інструкція:

Лікування слід проводити під контролем лікарів із досвідом діагностики та лікування захворювань, при яких застосовують препарат. Внутрішньовенно щонайменше 2 год, зі швидкістю не більше 2 мл/хв із застосуванням інфузійної системи з вміщеним стерильним апірогенним фільтром, що має низьку білковозв’язуючу активність (розмір пор 1,2 мкм або менше). Разова доза — 3 або 5 мг/кг маси тіла. Схему застосування, інтервал між введенням препарату та тривалість курсу лікування визначають індивідуально, залежно від встановленої патології, ступеня тяжкості хвороби та стану хворого.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Препарати з доведеною ефективністю

  Порошок ліофілізований для приготування концентрату для приготування розчину для інфузій

  • A

   Rp

   РЕМИКЕЙД®
   РЕМИКЕЙД®

   ТОВ Джонсон і Джонсон Україна

   100 мг

   Флак. 1x1

 • Дані про ефективність не надано

  Ліофілізат для приготування розчину для інфузій