ІнфліксимабL04AB02

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Ревматоїдний артрит в активній формі за відсутності достатнього ефекту від терапії метотрексатом або ревматоїдний артрит в активній формі без попередньої терапії метотрексатом; анкілозуючий спондиліт в активній формі; псоріатичний артрит в активній формі; тяжкий бляшковий псоріаз у дорослих (якщо необхідна системна терапія) і в пацієнтів із середньотяжким перебігом захворювання (якщо фототерапія виявилася недостатньо ефективною або за наявності протипоказань до її проведення); хвороба Крона; виразковий коліт в активній формі у випадку недостатньої ефективності традиційної терапії.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або мишачого білка; туберкульоз, сепсис, абсцеси й опортуністичні інфекції; серцева недостатність; період вагітності й годування груддю; вік до 6 років.

Інструкція:

Лікування слід проводити під контролем лікарів із досвідом діагностики та лікування захворювань, при яких застосовують препарат. Внутрішньовенно щонайменше 2 год, зі швидкістю не більше 2 мл/хв із застосуванням інфузійної системи з вміщеним стерильним апірогенним фільтром, що має низьку білковозв’язуючу активність (розмір пор 1,2 мкм або менше). Разова доза — 3 або 5 мг/кг маси тіла. Схему застосування, інтервал між введенням препарату та тривалість курсу лікування визначають індивідуально, залежно від встановленої патології, ступеня тяжкості хвороби та стану хворого.

Список препаратів

Ліофілізат

ФЛАММЕГІС

Селлтріон Хелзкеар Ко., Лтд, KP

100 мг

Флак. №1x1

Порошок

РЕМИКЕЙД

ТОВ Джонсон і Джонсон Україна, UA

100 мг

Флак. №1x1

A