ТРОПІСЕТРОН

Rp.: TROPISETRON

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Запобігання нудоті й блюванню, які виникають внаслідок протипухлинної хіміо- й променевої терапії, у післяопераційний період, після гінекологічних інтраабдомінальних хірургічних втручань.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; період вагітності (за винятком тих випадків, коли після медичного аборту препарат застосовують з метою запобігання післяопераційній нудоті або блюванню) й годування груддю, вік до 2-х років.

Інструкція:

Запобігання нудоті й блюванню, що виникають внаслідок протипухлинної хіміотерапії. Дорослі: препарат призначають 6-денними курсами у добовій дозі 5 мг. У 1-й день — незадовго до застосування протипухлинної хіміотерапії в/в (інфузійно або повільно ін’єкційно), з 2-го по 6-й день препарат призначають перор. у формі капс. (вранці відразу ж після сну, за 1 год до їди). Діти: 0,2 мг/кг, максимальна добова доза — 5 мг. У 1-й день — незадовго до застосування протипухлинної хіміотерапії в/в (інфузійно або повільно ін’єкційно), з 2-го по 6-й день препарат призначають перор. у формі капс. Усунення і запобігання нудоті й блюванню, що виникають у післяопераційний період. Дорослі: в/в 2 мг (інфузійно або повільно ін’єкційно) незадовго до подачі наркозу.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Розчин для ін’єкцій

  • Rp

   НАВОБАН®
   НАВОБАН®

   Новартіс Фарма Штейн

   1 мг/мл

   Амп. 5 мл 1x1

  Розчин для ін’єкцій або інфузій