НАВОБАН розчин 1 мг/мл

Новартіс Фарма Штейн

Rp

Форма випуску та дозування

Розчин, 1 мг/мл

Розчин, 1 мг/мл

Упаковка

Ампули 5 мл №1x1

Ампули 5 мл №1x1

Аналоги

Rp

ТРОПІСЕТРОН
ТРОПІСЕТРОН 1 мг/мл

АТ БІОЛІК(UA)

Розчин

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

ТРОПІСЕТРОН

Форма товару

Розчин для ін’єкцій

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Дата останнього оновлення: 06.07.2020

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Запобігання нудоті й блюванню, які виникають внаслідок протипухлинної хіміо- й променевої терапії, у післяопераційний період, після гінекологічних інтраабдомінальних хірургічних втручань.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; період вагітності (за винятком тих випадків, коли після медичного аборту препарат застосовують з метою запобігання післяопераційній нудоті або блюванню) й годування груддю, вік до 2-х років.

Інструкція:

Запобігання нудоті й блюванню, що виникають внаслідок протипухлинної хіміотерапії. Дорослі: препарат призначають 6-денними курсами у добовій дозі 5 мг. У 1-й день — незадовго до застосування протипухлинної хіміотерапії в/в (інфузійно або повільно ін’єкційно), з 2-го по 6-й день препарат призначають перор. у формі капс. (вранці відразу ж після сну, за 1 год до їди). Діти: 0,2 мг/кг, максимальна добова доза — 5 мг. У 1-й день — незадовго до застосування протипухлинної хіміотерапії в/в (інфузійно або повільно ін’єкційно), з 2-го по 6-й день препарат призначають перор. у формі капс. Усунення і запобігання нудоті й блюванню, що виникають у післяопераційний період. Дорослі: в/в 2 мг (інфузійно або повільно ін’єкційно) незадовго до подачі наркозу.

Упаковка

Ампули 5 мл №1x1