ТРАМАДОЛ

Rp.: TRAMADOL

Препаратів: 6

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Больовий синдром різної етіології й інтенсивності, у т.ч. при злоякісних пухлинах, травмах, невралгії, міалгії, гострому інфаркті міокарда, облітеруючих захворюваннях нижніх кінцівок, проведенні діагностичних і лікувальних процедур, у післяопераційний період тощо; премедикація перед хірургічними втручаннями.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гостре отруєння гіпотензивними засобами, анальгетиками центральної дії, психотропними препаратами або алкоголем; наркотичний абстинентний синдром; одночасний прийом інгібіторів МАО й протягом 14 днів після їх відміни; порушення свідомості невстановленого ґенезу; пригнічення дихального центру й порушення дихання, а також стан, який характеризується підвищенням внутрішньочерепного тиску; захворювання головного мозку; шок, епілепсія, схильність до судомних нападів, тяжкі захворювання печінки й нирок; період вагітності й годування груддю, вік до 14 років, для препарату у формі кр. д/перор. заст. та р-ину д/ін. — вік до 1-го року.

Інструкція:

Дозу препарату, кратність застосування та тривалість курсу лікування встановлюють індивідуально залежно від інтенсивності болю, стану пацієнта та досягнення адекватного знеболювального ефекту. Добова доза — 50–100 мг за 1–2 прийоми або введення, повторні дози можна застосовувати через 4–6–8–12-год інтервали. Для дітей 1–12 років препарат призначають у формі кр. д/перор. заст. та р-ину д/ін.: разова доза — 1–2 мг/кг маси тіла, максимальна добова доза — 4–8 мг/кг маси тіла. Не рекомендовано застосовувати добову дозу більше 400 мг, за винятком випадків усунення болю у хворих на рак і у пацієнтів із сильним післяопераційним болем, яким добову дозу можна підвищити до 600 мг. Для пацієнтів із нирковою або печінковою недостатністю дозу слід знижувати і збільшувати інтервал між прийомами.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Препарати з доведеною ефективністю

  Капсули

  • B.4

   Rp

   ТРАМАДОЛ
   ТРАМАДОЛ

   АТ Фармак

   50 мг

   Бліс. 10x1

  • B.4

   Rp

   ТРАМАДОЛ-ЗН
   ТРАМАДОЛ-ЗН

   ТОВ Харківське фармацевтичне підприємство Здоров’я народу

   50 мг

   Бліс. 10x1

  Розчин для ін’єкцій

 • Дані про ефективність не надано

  Розчин для ін’єкцій