ОКТРЕОТИД

Rp.: OCTREOTIDE

Препаратів: 3

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Акромегалія; зменшення вираженості симптомів, пов’язаних з ендокринними пухлинами травного тракту й підшлункової залози (карциноїдні пухлини з наявністю карциноїдного синдрому; ВІПоми; глюкагономи; гастриноми/синдром Золлінгера – Еллісона у комбінації з блокаторами гістамінових Н2-рецепторів і антацидами або без антацидів; інсуліноми; соматолібериноми); рефрактерна діарея у хворих на СНІД; профілактика ускладнень після операцій на підшлунковій залозі; гострий панкреатит; припинення кровотеч і профілактика рецидивів кровотеч із варикозно розширених вен стравоходу у хворих на цироз печінки (у комбінації зі специфічними лікувальними заходами, наприклад, з ендоскопічною склерозивною терапією).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; з обережністю призначають при жовчнокам’яній хворобі, цукровому діабеті, в період вагітності й годування груддю.

Інструкція:

Акромегалія: початкова доза — п/ш 0,05–0,1 мг з інтервалом 8–12 год.; максимальна добова доза — 1,5 мг. Тривалість курсу лікування — 3 міс. Ендокринні пухлини травного тракту і підшлункової залози: початкова доза — п/ш 0,05 мг 1–2 р/доб. У подальшому дозу препарату можна поступово підвищити до 0,1–0,2 мг 3 р/доб. Рефрактерна діарея у хворих на СНІД: початкова доза — п/ш 0,1 мг 3 р/доб. Корекцію дози проводять з урахуванням динаміки випорожнень і чутливості до препарату. Профілактика ускладнень після операцій на підшлунковій залозі: початкова доза — п/ш 0,1 мг 3 р/доб протягом 7 днів, починаючи з дня операції. Кровотеча із варикозно розширених вен стравоходу: 25 мкг/год шляхом безперервної в/в інфузії протягом 5 днів.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Препарати з доведеною ефективністю

  Розчин для ін’єкцій

  • C.1

   Rp

   ОКТРА®
   ОКТРА®

   Фармак

   від 826.50 грн

   0,1 мг/мл

   Амп. 1 мл 5x1

   від 826.50 грн

 • Дані про ефективність не надано

  Розчин для ін’єкцій

  • Rp

   ОКТРЕОТИД-МБ
   ОКТРЕОТИД-МБ

   М. Біотек Лтд.

   від 1097.00 грн

   0,5 мг/мл

   Амп. 1 мл 5x1

   від 1097.00 грн

  Порошок для приготування суспензії для ін’єкцій