ГЛІБЕНКЛАМІД

Rp.: GLIBENCLAMIDE

Препаратів: 4

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Цукровий діабет ІІ типу, як монотерапія при недостатній ефективності дієтотерапії та призначенні фізичних навантажень; комбінована терапія з інсуліном.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; інсулінзалежний цукровий діабет (І типу); діабетичний кетоацидоз, діабетична прекома й кома, резекція підшлункової залози, гіперосмолярна кома, тяжка печінкова і/або ниркова недостатність; великі опіки, важка множинна травма, великі хірургічні втручання, кишкова непрохідність, парез шлунку; стани, які супроводжуються порушенням всмоктування їжі й розвитком гіпоглікемії (інфекційні захворювання тощо); лейкопенія; період вагітності й годування груддю; дитячий вік.

Інструкція:

Початкову й підтримувальну дози, час прийому і розподіл добової дози встановлюють індивідуально на підставі результатів регулярного визначення рівня глюкози в крові й сечі. Початкова доза — перор. 2,5–10 мг/доб, за необхідності дозу підвищують до 15–20 мг/доб в 1 (перед сніданком) або 2 прийоми за 30–60 хв до їди. У разі нормалізації вмісту глюкози в крові препарат призначають у підтримувальній дозі 2,5–7,5 мг/доб, інколи — 5–10 мг/доб. Застосування в комбінації з інсуліном: призначають у випадку, коли не вдається досягти нормалізації концентрації глюкози в крові прийманням препарату в максимальній дозі під час монотерапії. Комбіноване лікування потребує обов’язкового лікарського контролю. При комбінуванні глібенкламіду з інсуліном доза останнього може бути знижена на 25–50%.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Препарати з доведеною ефективністю

  Таблетки

 • Дані про ефективність не надано

  Таблетки

  • Rp

   ГЛІБЕНКЛАМІД
   ГЛІБЕНКЛАМІД

   Технолог

   від 10.30 грн

   5 мг

   Конт. 30x1

   від 10.30 грн

  • Rp

   МАНІНІЛ® 3,5
   МАНІНІЛ® 3,5

   БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП)

   від 117.00 грн

   3,5 мг

   Флак. 120x1

   від 117.00 грн