ДОБУТАМІН

Rp.: DOBUTAMINE

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Гостра серцева недостатність або гостра декомпенсація хронічної застійної серцевої недостатності внаслідок гострого інфаркту міокарда, кардіоміопатії або хірургічної операції на серці; низький хвилинний об’єм внаслідок некардіологічних причин, внаслідок септичного шоку або штучної вентиляції легенів з позитивним кінцевим тиском видиху; як замінник фізичних вправ при тестах серцевої діяльності з навантаженням (добутамінова проба), якщо звичайний тест з фізичним навантаженням не може бути виконаний.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; механічний опір наповненню й/або звільненню шлуночка, наприклад, внаслідок тампонади серця, констриктивного перикардиту, гіпертрофічної обструктивної кардіоміопатії, ідіопатичного гіпертрофічного субаортального стенозу й тяжкої форми аортального стенозу; тяжкі гіповолемічні стани; одночасне застосування з інгібіторами МАО; стійка тахіаритмія, що не піддається лікуванню антиаритмічними препаратами; період годування груддю.

Інструкція:

Внутрішньовенно інфузійно. Дорослі: 2,5–10 мкг/кг маси тіла за 1 хв, але в окремих випадках доза може коливатися від 0,5 до 40 мкг/кг маси тіла за 1 хв. Діти: 0,5–20 мкг/кг маси тіла за 1 хв.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Розчин для інфузій

  Розчин для ін’єкцій

  • Rp

   ДОБУТЕЛ
   ДОБУТЕЛ

   ПТ. Новелл Фармасьютікал Лабораторіз

   50 мг/мл

   Флак. 5 мл 1x1