ДобутамінC01CA07

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Гостра серцева недостатність або гостра декомпенсація хронічної застійної серцевої недостатності внаслідок гострого інфаркту міокарда, кардіоміопатії або хірургічної операції на серці; низький хвилинний об’єм внаслідок некардіологічних причин, внаслідок септичного шоку або штучної вентиляції легенів з позитивним кінцевим тиском видиху; як замінник фізичних вправ при тестах серцевої діяльності з навантаженням (добутамінова проба), якщо звичайний тест з фізичним навантаженням не може бути виконаний.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; механічний опір наповненню й/або звільненню шлуночка, наприклад, внаслідок тампонади серця, констриктивного перикардиту, гіпертрофічної обструктивної кардіоміопатії, ідіопатичного гіпертрофічного субаортального стенозу й тяжкої форми аортального стенозу; тяжкі гіповолемічні стани; одночасне застосування з інгібіторами МАО; стійка тахіаритмія, що не піддається лікуванню антиаритмічними препаратами; період годування груддю.

Інструкція:

Внутрішньовенно інфузійно. Дорослі: 2,5–10 мкг/кг маси тіла за 1 хв, але в окремих випадках доза може коливатися від 0,5 до 40 мкг/кг маси тіла за 1 хв. Діти: 0,5–20 мкг/кг маси тіла за 1 хв.

Список препаратів

Розчин

ДОБУТАМІН АДМЕДА

Адмеда Арцнайміттель ГмбХ, DE

5 мг/мл

Амп. 50 мл №1x1

ДОБУТЕЛ

ПТ. Новелл Фармасьютікал Лабораторіз, ID

50 мг/мл

Флак. 5 мл №1x1