ДИКЛОФЕНАК + МЕНТОЛ + МЕТИЛСАЛІЦИЛАТ

Rp.: DICLOFENAC + MENTHOL + METHYL SALICYLATE

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Міозит, фіброзит, ішіас, розтягнення м’язів і сухожиль, травматичні ушкодження опорно-рухового апарату, біль у м’язах та суглобах під час великих фізичних навантажень, запальні та дегенеративні захворювання суглобів, ревматичні ураження опорно-рухового апарату: бурсит, артрит, тендосиновіт, тендиніт.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, ацетилсаліцилової кислоти або інших НПЗЗ. Наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив’янки або гострого риніту, зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти або інших НПЗЗ.

Інструкція:

Дорослі та діти від 12 років: на уражену ділянку шкіри наносять 2–4 г гелю (відповідає розміру вишні або волоського горіха) 3–4 р/доб, легко втирають до повного всмоктування. Бажано уникати тривалого застосування препарату на великі ділянки шкіри та у великих дозах. Тривалість лікування встановлюють індивідуально. Препарат не слід застосовувати довше 14 днів у випадку ушкодження та ревматизму м’яких тканин, або довше 21 дня у випадку болю під час артриту, якщо інше не рекомендовано лікарем.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Дані про ефективність не надано

    Гель для зовнішнього застосування