ДИКЛОФЕНАК + МЕНТОЛ + МЕТИЛСАЛИЦИЛАТ

Описание действующего вещества (МНН, INN описание)

Симптомы:

Міозит, фіброзит, ішіас, розтягнення м’язів і сухожиль, травматичні ушкодження опорно-рухового апарату, біль у м’язах та суглобах під час великих фізичних навантажень, запальні та дегенеративні захворювання суглобів, ревматичні ураження опорно-рухового апарату: бурсит, артрит, тендосиновіт, тендиніт.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, ацетилсаліцилової кислоти або інших НПЗЗ. Наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив’янки або гострого риніту, зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти або інших НПЗЗ.

Инструкция:

Дорослі та діти від 12 років: на уражену ділянку шкіри наносять 2–4 г гелю (відповідає розміру вишні або волоського горіха) 3–4 р/доб, легко втирають до повного всмоктування. Бажано уникати тривалого застосування препарату на великі ділянки шкіри та у великих дозах. Тривалість лікування встановлюють індивідуально. Препарат не слід застосовувати довше 14 днів у випадку ушкодження та ревматизму м’яких тканин, або довше 21 дня у випадку болю під час артриту, якщо інше не рекомендовано лікарем.

Список препаратов

Гель

ФЛАМИДЕЗ ГЕЛЬ

Энкьюб Этикалз (IN)

Туби 20 г №1x1, 30 г №1x1, 40 г №1x1