МетронідазолG01AF01

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Рожеві та вульгарні вугри, запалені папули та пустули, інфекції шкіри, пролежні, опіки, екзема, у т.ч.себорейна та жирна, себорейний дерматит, трофічні виразки нижніх кінцівок (при варикозному розширенні вен, цукровому діабеті), рани, що повільно загоюються, геморой, тріщини заднього проходу, баланопостит, вульвовагініт (місцеве лікування).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, інших нітроімідазольних похідних; І триместр вагітності, період годування груддю; вік до 12 років.

Інструкція:

Гель тонким шаром наносять на уражену ділянку 2 р/доб вранці та ввечері. Тривалість курсу лікування — 4 тиж. Крем тонким шаром наносять на ушкоджену ділянку та злегка втирають. Запалення папул, пустул, еритема, рожеві та вульгарні вугрі: 1–2 р/доб вранці та ввечері протягом 1–2 міс, середня тривалість курсу лікування — 3–4 міс. Баланопостит, вульвовагініт: наносять на уражені ділянки статевого члена, крайньої плоті, ділянку малих статевих губ, присінок піхви за допомогою ватного тампона, злегка втираючи, 1–2 р/доб. Тривалість курсу лікування — 8–10 днів.

Список препаратів

Гель

МЕТРОГІЛ ВАГІНАЛЬНИЙ ГЕЛЬ

Юнік Фармасьютикал Лабораторіз (відділення фірми Дж. Б. Кемікалз енд Фармасьютикалз Лтд.), IN

10 мг/г

Туба 30 г №1x1

Песарії

ГРАВАГІН

Спільне українсько-іспанське підприємство Сперко Україна, UA

500 мг

стрипи №5x2

МЕТРОНІДАЗОЛ

ГРІН БІЗНЕС СОЛЮШНЗ СА, CH

500 мг

стрипи №5x2

Супозиторії

МЕТРОНІДАЗОЛ

Монфарм, UA

100 мг

стрипи №5x2

МІСТОЛ

КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ. ЛТД., IN

500 мг

стрипи №5x2

ФЛАГІЛ

Юнітер Ліквід Мануфекчурінг, FR

500 мг

стрипи №5x2