ФЛАГІЛ супозиторії 500 мг

Юнітер Ліквід Мануфекчурінг

Rp

Форма випуску та дозування

Супозиторії, 500 мг

Супозиторії, 500 мг

Упаковка

стрипи №5x2

стрипи №5x2

Аналоги

Rp

МЕТРОНІДАЗОЛ
МЕТРОНІДАЗОЛ 100 мг

Монфарм(UA)

Супозиторії

від 30.00 грн

Rp

МІСТОЛ
МІСТОЛ 500 мг

КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ. ЛТД.(IN)

Супозиторії

від 143.00 грн

Rp

ФЛАГІЛ
ФЛАГІЛ 500 мг

Санофі-Авентіс(UA)

Супозиторії

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

МЕТРОНІДАЗОЛ

Форма товару

Супозиторії вагінальні

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Дата останнього оновлення: 02.06.2020

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Рожеві та вульгарні вугри, запалені папули та пустули, інфекції шкіри, пролежні, опіки, екзема, у т.ч.себорейна та жирна, себорейний дерматит, трофічні виразки нижніх кінцівок (при варикозному розширенні вен, цукровому діабеті), рани, що повільно загоюються, геморой, тріщини заднього проходу, баланопостит, вульвовагініт (місцеве лікування).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, інших нітроімідазольних похідних; І триместр вагітності, період годування груддю; вік до 12 років.

Інструкція:

Гель тонким шаром наносять на уражену ділянку 2 р/доб вранці та ввечері. Тривалість курсу лікування — 4 тиж. Крем тонким шаром наносять на ушкоджену ділянку та злегка втирають. Запалення папул, пустул, еритема, рожеві та вульгарні вугрі: 1–2 р/доб вранці та ввечері протягом 1–2 міс, середня тривалість курсу лікування — 3–4 міс. Баланопостит, вульвовагініт: наносять на уражені ділянки статевого члена, крайньої плоті, ділянку малих статевих губ, присінок піхви за допомогою ватного тампона, злегка втираючи, 1–2 р/доб. Тривалість курсу лікування — 8–10 днів.

Упаковка

стрипи №5x2