ФЛАГІЛ супозиторії 500 мг

Юнітер Ліквід Мануфекчурінг

Rp

Форма випуску та дозування

Супозиторії, 500 мг

Супозиторії, 500 мг

Упаковка

стрипи №5x2

стрипи №5x2

Аналоги

Rp

МЕТРОНІДАЗОЛ 100 мг

Монфарм(UA)

Супозиторії

від 27.61 грн

Rp

МІСТОЛ 500 мг

КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ. ЛТД.(IN)

Супозиторії

від 129.25 грн

Rp

ФЛАГІЛ 500 мг

Санофі-Авентіс(UA)

Супозиторії

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

МЕТРОНІДАЗОЛ

Форма товару

Супозиторії вагінальні

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Дата останнього оновлення: 02.06.2020

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Рожеві та вульгарні вугри, запалені папули та пустули, інфекції шкіри, пролежні, опіки, екзема, у т.ч.себорейна та жирна, себорейний дерматит, трофічні виразки нижніх кінцівок (при варикозному розширенні вен, цукровому діабеті), рани, що повільно загоюються, геморой, тріщини заднього проходу, баланопостит, вульвовагініт (місцеве лікування).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, інших нітроімідазольних похідних; І триместр вагітності, період годування груддю; вік до 12 років.

Інструкція:

Гель тонким шаром наносять на уражену ділянку 2 р/доб вранці та ввечері. Тривалість курсу лікування — 4 тиж. Крем тонким шаром наносять на ушкоджену ділянку та злегка втирають. Запалення папул, пустул, еритема, рожеві та вульгарні вугрі: 1–2 р/доб вранці та ввечері протягом 1–2 міс, середня тривалість курсу лікування — 3–4 міс. Баланопостит, вульвовагініт: наносять на уражені ділянки статевого члена, крайньої плоті, ділянку малих статевих губ, присінок піхви за допомогою ватного тампона, злегка втираючи, 1–2 р/доб. Тривалість курсу лікування — 8–10 днів.

Упаковка

стрипи №5x2