УЛОБЕТАЗОЛ (ГАЛОБЕТАЗОЛ)

Описание действующего вещества (МНН, INN описание)

Симптомы:

Полегшення запальних проявів (набряк, свербіж, гіперемія) у разі дерматозів, таких як атопічний дерматит, контактний дерматит, екзема, себорейний дерматит, псоріаз.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Рожеві вугри (розацеа), вугри (акне), періоральний дерматит. Періанальний та генітальний свербіж. Ураження шкіри, спричинені вірусами (вірус простого герпесу, вітряної віспи). Пошкодження шкіри, первинно інфіковане грибами або бактеріями.

Инструкция:

Препарат наносять тонким шаром на уражені ділянки шкіри 1–2 р/доб до покращення стану. Як і при застосуванні інших високоактивних кортикостероїдів, після досягнення контролю над захворюванням лікування слід припинити. Покращення від лікування настає індивідуально, у пацієнтів, які добре сприймають лікування, результат може з’явитися за кілька днів. Максимальна доза — 50 г на тиж. Якщо покращення стану не настало протягом 2-х тиж лікування, необхідно уточнити або переглянути діагноз. Препарат не рекомендується застосовувати з оклюзійними пов’язками.

Список препаратов

Крем

ХАЛОВАТ

Гленмарк Фарма (IN)

0,05 %

Туби 30 г №1x1

N/A

Rp