УЛОБЕТАЗОЛ (ГАЛОБЕТАЗОЛ)

Rp.: ULOBETASOL (HALOBETASOL)

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Полегшення запальних проявів (набряк, свербіж, гіперемія) у разі дерматозів, таких як атопічний дерматит, контактний дерматит, екзема, себорейний дерматит, псоріаз.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Рожеві вугри (розацеа), вугри (акне), періоральний дерматит. Періанальний та генітальний свербіж. Ураження шкіри, спричинені вірусами (вірус простого герпесу, вітряної віспи). Пошкодження шкіри, первинно інфіковане грибами або бактеріями.

Інструкція:

Препарат наносять тонким шаром на уражені ділянки шкіри 1–2 р/доб до покращення стану. Як і при застосуванні інших високоактивних кортикостероїдів, після досягнення контролю над захворюванням лікування слід припинити. Покращення від лікування настає індивідуально, у пацієнтів, які добре сприймають лікування, результат може з’явитися за кілька днів. Максимальна доза — 50 г на тиж. Якщо покращення стану не настало протягом 2-х тиж лікування, необхідно уточнити або переглянути діагноз. Препарат не рекомендується застосовувати з оклюзійними пов’язками.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Крем для зовнішнього застосування

  • Rp

   ХАЛОВАТ
   ХАЛОВАТ

   Гленмарк Фармасьютикалз ЛТД.

   0,05 %

   Туба 30 г 1x1