МЕТФОРМИН + ДАПАГЛИФЛОЗИН

Описание действующего вещества (МНН, INN описание)

Симптомы:

Цукровий діабет ІІ типу (як доповнення до дієти та фізичних вправ для покращення глікемічного контролю у дорослих для яких лікування дапагліфлозином і метформіном вважається доцільним).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гострий метаболічний ацидоз (молочнокислий ацидоз, діабетичний кетоацидоз); діабетична прекома; тяжка ниркова недостатність (СКФ <30 мл/хв); гострі стани, які можуть впливати на функцію нирок (дегідратація, тяжка інфекція, шок); гостре або хронічне захворювання, яке може спричинити гіпоксію тканин (серцева або дихальна недостатність, недавно перенесений інфаркт міокарда, шок); порушенням функції печінки; гостра алкогольна інтоксикація, алкоголізм.

Инструкция:

Початкову дозу препарату визначають індивідуально, залежно від поточного лікування пацієнта. Дозу препарату можна коригувати залежно від ефективності та переносимості препарату. Максимальна рекомендована добова доза дапагліфлозину 10 мг, метфоміну — 2000 мг. Таблетки слід приймати 1 р/доб, вранці, під час їди. Таблетки слід ковтати цілими, не подрібнювати, не розламувати і не жувати.

Список препаратов

Таблетки

КСИГДУО ПРОЛОНГ

АстраЗенека Фарма (US)

500 мг + 10 мг

1000 мг + 5 мг

1000 мг + 10 мг

Бліс. №7x4, №7x4, №7x4

Rp