МЕТФОРМІН + ДАПАГЛІФЛОЗИН

Rp.: METFORMIN + DAPAGLIFLOZIN

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Цукровий діабет ІІ типу (як доповнення до дієти та фізичних вправ для покращення глікемічного контролю у дорослих для яких лікування дапагліфлозином і метформіном вважається доцільним).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гострий метаболічний ацидоз (молочнокислий ацидоз, діабетичний кетоацидоз); діабетична прекома; тяжка ниркова недостатність (СКФ <30 мл/хв); гострі стани, які можуть впливати на функцію нирок (дегідратація, тяжка інфекція, шок); гостре або хронічне захворювання, яке може спричинити гіпоксію тканин (серцева або дихальна недостатність, недавно перенесений інфаркт міокарда, шок); порушенням функції печінки; гостра алкогольна інтоксикація, алкоголізм.

Інструкція:

Початкову дозу препарату визначають індивідуально, залежно від поточного лікування пацієнта. Дозу препарату можна коригувати залежно від ефективності та переносимості препарату. Максимальна рекомендована добова доза дапагліфлозину 10 мг, метфоміну — 2000 мг. Таблетки слід приймати 1 р/доб, вранці, під час їди. Таблетки слід ковтати цілими, не подрібнювати, не розламувати і не жувати.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Дані про ефективність не надано

    Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, пролонгованої дії