БУФЕКСАМАК + ВИСМУТА СУБГАЛАТ + ЛИДОКАИН + ТИТАНА ДИОКСИД

Описание действующего вещества (МНН, INN описание)

Симптомы:

Геморой І–ІІ ст., тріщини анального отвору, гострі й хронічні екземи анального отвору, запальні процеси в ділянці анального отвору й прямої кишки (проктит).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; специфічні процеси на шкірі в ділянці застосування (сифіліс, туберкульоз).

Инструкция:

---------- а) Зовнішнє застосування: мазь Проктозан® наносять двічі на добу на хворе місце анального отвору і легко масажують. Перед застосуванням шкіру необхідно промити теплою водою (без мила).та витерти м’якою серветкою б) Введення в анальний отвір або кишку: мазь Проктозан® вводиться двічі на добу в анальний отвір або кишку, по можливості - після випорожнення. Мазь слід застосовувати до стихання гострих подразнень. Рекомендовано продовжити терапію протягом наступних 8-10 днів для закріплення результатів лікування. ---------- Вводити в анальний отвір по одному супозиторію двічі на добу, по можливості - після випорожнення. Після поліпшення стану достатньо одного супозиторія на добу. Супозиторії Проктозан® повинні застосовуватися до стихання гострих подразнень. Рекомендовано продовжити терапію протягом наступних 8 - 10 днів для закріплення результатів лікування.

Список препаратов

Мазь

ПРОКТОЗАН

СТАДА Арцнаймиттель АГ (DE)

Туба 20 г №1x1

Суппозитории

ПРОКТОЗАН

СТАДА Арцнаймиттель АГ (DE)

Блис. №5x2