БУФЕКСАМАК + ВІСМУТУ СУБГАЛАТ + ЛІДОКАЇН + ТИТАНУ ДІОКСИД

Rp.: BUFEXAMAC + BISMUTH SUBGALLATE + LIDOCAINE + TITANIUM DIOXIDE

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Геморой І–ІІ ст., тріщини анального отвору, гострі й хронічні екземи анального отвору, запальні процеси в ділянці анального отвору й прямої кишки (проктит).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; специфічні процеси на шкірі в ділянці застосування (сифіліс, туберкульоз).

Інструкція:

---------- а) Зовнішнє застосування: мазь Проктозан® наносять двічі на добу на хворе місце анального отвору і легко масажують. Перед застосуванням шкіру необхідно промити теплою водою (без мила).та витерти м’якою серветкою б) Введення в анальний отвір або кишку: мазь Проктозан® вводиться двічі на добу в анальний отвір або кишку, по можливості - після випорожнення. Мазь слід застосовувати до стихання гострих подразнень. Рекомендовано продовжити терапію протягом наступних 8-10 днів для закріплення результатів лікування. ---------- Вводити в анальний отвір по одному супозиторію двічі на добу, по можливості - після випорожнення. Після поліпшення стану достатньо одного супозиторія на добу. Супозиторії Проктозан® повинні застосовуватися до стихання гострих подразнень. Рекомендовано продовжити терапію протягом наступних 8 - 10 днів для закріплення результатів лікування.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Дані про ефективність не надано

    Мазь для зовнішнього застосування

    Супозиторії