ЗАЛІЗА (III) ГІДРОКСИД ПОЛІМАЛЬТОЗНИЙ КОМПЛЕКС + ФОЛІЄВА КИСЛОТА

Rp.: IRON(III) HYDROXIDE POLYMALTOSE COMPLEX + FOLIC ACID

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Залізодефіцитна анемія (лікування і профілактика) з дефіцитом фолієвої кислоти (у т.ч. у період вагітності й годування груддю), пов’язана з порушенням всмоктування заліза із травного тракту, тривалими кровотечами, неправильним харчуванням.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, гемохроматоз, гемосидероз, таласемія, сидеробластна анемія, хронічний гемоліз, анемія, яка викликана інтоксикацією свинцем, часті переливання крові; для препарата у формі сиропу – вік до одного року, капсул – 10 років.

Інструкція:

Дорослі: внутрішньо 1 капсула 1–2 рази на добу або 1 таблетка для жування 2–3 рази на добу за 1 год до їжі; діти від 6 років: 1 таблетка для жування 1 раз на добу; від 10 років: 1 капсула на добу. Профілактика нестачі заліза і фолієвої кислоти — 1 капсула щодня. Тривалість курсу лікування — до 2 міс. Дорослі, жінки, які годують груддю, діти від 12 років: внутрішньо 10–30 мл сиропу на добу під час або відразу після їжі; вагітні: 20–30 мл сиропу на добу (для профілактики 5–10 мл на добу); діти 1–12 років: 5–10 мл сиропу на добу. Тривалість курсу лікування — 3–5 міс.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Таблетки для жування

  • Rp

   ФЕРРОФОЛ
   ФЕРРОФОЛ

   Технолог

   від 246.60 грн

   Бліс. 10x3

   від 246.60 грн