ЖЕЛЕЗА (III) ГИДРОКСИД ПОЛИМАЛЬТОЗНЫЙ КОМПЛЕКС + ФОЛИЕВАЯ КИСЛОТА

Описание действующего вещества (МНН, INN описание)

Симптомы:

Залізодефіцитна анемія (лікування і профілактика) з дефіцитом фолієвої кислоти (у т.ч. у період вагітності й годування груддю), пов’язана з порушенням всмоктування заліза із травного тракту, тривалими кровотечами, неправильним харчуванням.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, гемохроматоз, гемосидероз, таласемія, сидеробластна анемія, хронічний гемоліз, анемія, яка викликана інтоксикацією свинцем, часті переливання крові; для препарата у формі сиропу – вік до одного року, капсул – 10 років.

Инструкция:

Дорослі: внутрішньо 1 капсула 1–2 рази на добу або 1 таблетка для жування 2–3 рази на добу за 1 год до їжі; діти від 6 років: 1 таблетка для жування 1 раз на добу; від 10 років: 1 капсула на добу. Профілактика нестачі заліза і фолієвої кислоти — 1 капсула щодня. Тривалість курсу лікування — до 2 міс. Дорослі, жінки, які годують груддю, діти від 12 років: внутрішньо 10–30 мл сиропу на добу під час або відразу після їжі; вагітні: 20–30 мл сиропу на добу (для профілактики 5–10 мл на добу); діти 1–12 років: 5–10 мл сиропу на добу. Тривалість курсу лікування — 3–5 міс.

Список препаратов

Таблетки

ФЕРРОФОЛ

Технолог (UA)

Бліс. №10x3

N/A

Rp