ВОГЛІБОЗА (ВОГЛІБОЗ)

Rp.: VOGLIBOSE

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Цукровий діабет ІІ типу, якщо рівень глюкози в крові не можна адекватно підтримувати лише дієтою та/або фізичними вправами; як монотерапія або у складі комбінованої терапії з іншими перор. гіпоглікемічними засобами або з інсуліном. Цукровий діабет І типу, у складі комбінованої терапії з інсуліном. Профілактика цукрового діабету ІІ типу в пацієнтів із виявленим порушенням толерантності до глюкози.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Діабетичний кетоацидоз, діабетична прекома, діабетична кома. Тяжкі інфекційні захворювання. Серйозні хірургічні операції й травми. Патологічні стани та захворювання кишечнику, які можуть погіршуватися за умов посиленого газоутворення (запальні захворювання кишечнику, ерозивно-виразкові зміни кишечнику, повна або часткова кишкова непрохідність тощо). Тяжкі патологічні стани та захворювання кишечнику, які супроводжуються порушеннями травлення та всмоктування.

Інструкція:

Початкова доза для дорослих — 0,2 мг 3 р/доб перор., безпосередньо перед кожним вживанням їжі, запиваючи водою. Якщо терапевтичний ефект недостатній, дозу можна збільшити до 0,3 мг 3 р/доб за умови ретельного спостереження за перебігом захворювання. Початкова доза для пацієнтів літнього віку — 0,1 мг 3 р/доб. Якщо терапевтичний ефект недостатній, дозу препарату можна збільшити до 0,2–0,3 мг 3 р/доб за умови ретельного спостереження за перебігом захворювання.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Таблетки

  • Rp

   ВОКСИД®
   ВОКСИД®

   КУСУМ ФАРМ

   від 193.20 грн

   0,2 мг

   Бліс. 10x3

   від 193.20 грн