УРОФОЛІТРОПІН

Rp.: UROFOLLITROPIN

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Жіноче безпліддя, зумовлене ановуляцією (зокрема в результаті оваріального полікістозу яєчників), який не піддається лікуванню кломіфеном цитратом; при контрольованій гіперстимуляції яєчників для індукції численного утворення фолікулів при проведенні медикаментозних програм по лікуванню безпліддя (включаючи запліднення in vitro/ембріональне перенесення, внутрішньотрубне перенесення гамети й інтрацитоплазматична ін’єкція сперматозоїдів); безпліддя у чоловіків, пов’язане з порушенням сперматогенезу на фоні гіпо- й нормогонадизму.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гіпофізарні або гіпоталамічні пухлини, карцинома яєчника, матки або молочних залоз, гінекологічні кровотечі невстановленої етіології; первинна неспроможність яєчників; кісти або збільшені яєчники, що не є результатом оваріального полікістозу; аномалії статевих органів, які несумісні з вагітністю; фіброзні новоутворення матки, які несумісні з вагітністю; період вагітності й годування груддю.

Інструкція:

Вводять в/м або п/ш. Ановуляторний цикл, включаючи синдром полікістозних яєчників: 75–150 МО на добу, в перші 7 днів циклу під час менструації. Початкова доза — 37,5 МО з підвищенням за необхідності до 75 МО. Добова доза не повинна перевищувати 225 МО. Інтервал між курсами — 7 або 14 днів. Якщо немає адекватної відповіді після 4 тиж. лікування, слід у наступному циклі поновити введення препарату у вищій дозі, ніж в попередньому циклі, але не перевищувати максимальну добову дозу — 450 МО. При отриманні достатньої відповіді через 24–48 год після введення останньої дози препарату вводять хоріонічний гонадотропін у дозі 5–10 тис. МО. В день ін’єкції хоріонічного гонадотропіну та наступного дня рекомендовано статеві контакти. Контрольована оваріальна стимуляція при використанні допоміжних репродуктивних методик: 150–225 МО на добу починаючи з 2–3-го дня циклу. Лікування продовжують до моменту достатнього розвитку фолікула. Максимальна добова доза — 450 МО. Через 24–48 год. після введення останньої дози препарату вводять хоріонічний гонадотропін у дозі 5–10 тис. МО для стимуляції розриву фолікула.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Порошок ліофілізований для приготування розчину для ін’єкцій

  • Rp

   БРАВЕЛЬ
   БРАВЕЛЬ

   Феррінг Арцнайміттель

   75 МО

   Флак. + р-ик в амп. 1 мл 5x1

  • Rp

   ФОСТИМОН
   ФОСТИМОН

   ІБСА

   75 МО

   Флак. + р-ик в амп. 1 мл 10x1