ТОЦИЛІЗУМАБ

Rp.: TOCILIZUMAB

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Важкий, активний і прогресуючий ревматоїдний артрит у дорослих, які раніше не отримували лікування метотрексатом; ревматоїдний артрит із середнім чи високим ступенем активності у дорослих, у яких спостерігалася неналежна відповідь або непереносимість попередньої терапії одним або більше захворювання-модифікуючим протизапальним препаратом або антагоністом фактора некрозу пухлини.  

Системний ювенільний ідіопатичний артрит у пацієнтів віком від 2-х років, у яких спостерігалася неналежна відповідь на попередню терапію НПЗЗ і системними кортикостероїдами.

Активний поліартикулярний ювенільний ідіопатичний артрит (позитивний або негативний ревматоїдний фактор, або розширений олігоартрит) у пацієнтів віком від 2-х років, у яких спостерігалась неналежна відповідь на попередню терапію метотрексатом.

Препарат застосовують у комбінації з метотрексатом або у вигляді монотерапії (у випадку непереносимості метотрексату або якщо продовження лікування метотрексатом є недоречним).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; активні, тяжкі інфекції.

Інструкція:

Концентрат для розчину для інфузій. Ревматоїдний артрит: рекомендована доза — 8 мг/кг 1 раз на 4 тиж. Не рекомендується застосовувати дози вище 800 мг на одну інфузію пацієнтам із масою тіла >100 кг. Системний ювенільний ідіопатичний артрит:  рекомендована доза для пацієнтів із масою тіла <30 кг — 12 мг/кг 1 раз на 2 тиж; для пацієнтів з масою тіла ≥30 кг — 8 мг/кг 1 раз на 2 тижПоліартикулярний ювенільний ідіопатичний артрит: рекомендована доза для пацієнтів із масою тіла <30 кг — 10 мг/кг 1 раз на 4 тиж; для пацієнтів із масою тіла ≥30 кг — 8 мг/кг 1 раз на 4 тиж. Препарат застосовують в/в крапельно (протягом щонайменше 1 год). Розчин для ін’єкцій. Ревматоїдний артрит: рекомендована доза – 162 мг 1 р/тиж п/ш.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Концентрат для приготування розчину для інфузій

  • Rp

   АКТЕМРА®
   АКТЕМРА®

   Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд

   20 мг/мл

   Флак. 4 мл 1x1

  Розчин для ін’єкцій

  • Rp

   АКТЕМРА®
   АКТЕМРА®

   Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд

   162 мг/0,9 мл

   Шпр. 4x1