ТИМОЛОЛ + ТАФЛУПРОСТ

Rp.: TIMOLOL + TAFLUPROST

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Для зниження внутрішньоочного тиску у дорослих пацієнтів з відкритокутовою глаукомою або офтальмогіпертензією, які недостатньо реагують на місцеву монотерапію бета-блокаторами або аналогами простагландинів і потребують комбінованої терапії.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; подразнення дихальних шляхів, а також бронхіальна астма або бронхіальна астма в анамнезі, тяжке хронічне обструктивне захворювання легенів; синусова брадикардія, синдром слабкості синусового вузла, а також синоатріальна блокада, атріовентрикулярна блокада другого або третього ступеня, що не контролюється кардіостимулятором, виражена серцева недостатність або кардіогенний шок.

Інструкція:

Рекомендована доза — 1 кр в кон’юнктивальний мішок ураженого ока (очей) 1 р/доб. У разі слізно-носової оклюзії або закривання повік протягом 2-х хв системна абсорбція знижується. Це може призвести до зменшення системних побічних ефектів і збільшення місцевої активності. Контактні лінзи необхідно зняти перед закапуванням очних крапель і зачекати принаймні 15 хв, після чого їх можна знову одягти.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Дані про ефективність не надано

    Краплі очні