РИФАМПІЦИН + ЕТАМБУТОЛ + ІЗОНІАЗИД

Rp.: RIFAMPICIN + ETHAMBUTOL + ISONIAZID

Препаратів: 3

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Туберкульоз (інтенсивна й підтримувальна фази лікування легеневого й позалегеневого процесу в початковій фазі), зокрема у комбінації з іншими протитуберкульозними засобами (зокрема піразинамід, стрептоміцин).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; жовтяниця (зокрема механічна), токсичний медикаментозний гепатит в анамнезі, нещодавно перенесений (менше 1 року) інфекційний гепатит, гостра печінкова та/або ниркова недостатність, тяжкі порушення функції печінки та нирок; виражений атеросклероз; тяжка легенево-серцева недосатність; подагра; неврит зорового нерва, катаракта, діабетична ретинопатія, запальні захворювання очей; епілепсія, схильність до судомних нападів; тяжкі психози (зокрема в анамнезі); поліомієліт (зокрема в анамнезі); одночасне застосування із саквінавіром/ритонавіром.

Інструкція:

Рекомендована доза для дорослих та дітей від 15 років: з масою тіла <50 кг — 3 таб 1 р/доб; з масою тіла >50 кг — 4 таб 1 р/доб. Таблетки приймають вранці, натще та запивають склянкою води. Тривалість лікування визначають індивідуально.

Препарати з відповідною діючою речовиною