СЦЦ - 3 (450 мг + 225 мг + 825 мг) порошок

Свізера Лаб.

Rp

Форма випуску та дозування

Порошок

Порошок

Упаковка

Пакет №30x1

Пакет №30x1

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Класифікація

Форма товару

Порошок для приготування розчину для перорального застосування

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Дата останнього оновлення: 09.12.2020

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Туберкульоз (інтенсивна й підтримувальна фази лікування легеневого й позалегеневого процесу в початковій фазі), зокрема у комбінації з іншими протитуберкульозними засобами (зокрема піразинамід, стрептоміцин).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; жовтяниця (зокрема механічна), токсичний медикаментозний гепатит в анамнезі, нещодавно перенесений (менше 1 року) інфекційний гепатит, гостра печінкова та/або ниркова недостатність, тяжкі порушення функції печінки та нирок; виражений атеросклероз; тяжка легенево-серцева недосатність; подагра; неврит зорового нерва, катаракта, діабетична ретинопатія, запальні захворювання очей; епілепсія, схильність до судомних нападів; тяжкі психози (зокрема в анамнезі); поліомієліт (зокрема в анамнезі); одночасне застосування із саквінавіром/ритонавіром.

Інструкція:

Рекомендована доза для дорослих та дітей від 15 років: з масою тіла <50 кг — 3 таб 1 р/доб; з масою тіла >50 кг — 4 таб 1 р/доб. Таблетки приймають вранці, натще та запивають склянкою води. Тривалість лікування визначають індивідуально.

Упаковка

Пакет №30x1