ПРОПОФОЛ

Rp.: PROPOFOL

Препаратів: 8

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Короткочасна анестезія; ввідний в/в наркоз і підтримання загальної анестезії; забезпечення седативного ефекту під час проведення штучної вентиляції легенів, у процесі інтенсивної терапії; седація зі збереженням свідомості під час проведення хірургічних або діагностичних процедур.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; не призначають дітям до 16 років для забезпечення седативного ефекту при проведенні штучної вентиляції легенів, для введення в анестезію та її підтримки у дітей до 1 міс, а також дітям усіх вікових груп, які хворі на круп або епіглотит; не застосовують під час пологової допомоги; період вагітності й годування груддю.

Інструкція:

Дозу препарату повинен підбирати індивідуально досвідчений спеціаліст-анестезіолог залежно від маси тіла пацієнта, його чутливості до препарату та інших супутніх лікарських засобів. Дорослі: введення в загальну анестезію — в/в повільно болюсно або інфузійно для пацієнтів до 55 років — 1,5–2,5 мг/кг маси тіла, для пацієнтів більш старшого віку та пацієнтів 3–4-го класу за шкалою ASA, особливо хворих із порушеною функцією серця, — 1 мг/кг маси тіла. Безперервна інфузія: для підтримки загальної анестезії препарат вводять зі швидкістю 4–12 мг/кг маси тіла за 1 год. Забезпечення седативного ефекту пацієнтів, які перебувають на штучній вентиляції легенів, у процесі інтенсивної терапії: безперервна інфузія зі швидкістю 0,3–4 мг/кг маси тіла за 1 год. Безперервне застосування препарату не повинно перевищувати 7 днів. Забезпечення седативного ефекту в процесі хірургічних і діагностичних процедур: початкова доза — 0,5–1 мг/кг маси тіла протягом 1–5 хв — підтримується поступовою інфузією зі швидкістю 1–4,5 мг/кг маси тіла за 1 год. За раптової необхідності поглиблення седації додатково болюсно вводять 10–20 мг. Діти: введення в загальну анестезію для дітей від 8 років — 2,5 мг/кг маси тіла. Молодшим дітям можуть бути потрібні вищі дози — 2,5–4 мг/кг маси тіла. Підтримка загальної анестезії: безперервна інфузія зі швидкістю 9–15 мг/кг маси тіла за 1 год чи повторні болюсні ін’єкції.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Препарати з доведеною ефективністю

    Емульсія для ін’єкцій

  • Дані про ефективність не надано

    Емульсія для інфузій

    Емульсія для внутрішньовенних ін’єкцій або для інфузій

    Емульсія для внутрішньовенних ін’єкцій