НАФАЗОЛІН

Rp.: NAPHAZOLINE

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Гострий і алергічний риніт; гострий синусит; гострий середній отит, євстахіїт; носова кровотеча, гайморит; риноскопія або хірургічні маніпуляції в порожнині носа (з метою зменшення набряку, запальної реакції, кровотечі, а також для пролонгації поверхневої анестезії).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; закритокутова глаукома, внутрішньоочна гіпертензія; тахікардія, артеріальна гіпертензія; виражений атеросклероз, стенокардія; цукровий діабет; гіпертиреоз; атрофічний риніт.

Інструкція:

З лікувальною метою. Дорослі та діти від 15 років: 1–3 кр або зрошування 0,1% р-ину 2–3 р/доб. Діти: 2–6 років — 1 кр 0,05% р-ину 2–3 р/доб; 6–15 років — 2 кр 2–3 р/доб. Препарат закапують (зрошують) у кожний носовий хід з інтервалом не менше 4 год. Не рекомендується застосовувати дітям понад 3 доби, та дорослим понад тиж. У випадку кровотечі використовують тампони, зволожені 0,05% р-ином препарату. З діагностичною метою: після очищення носової порожнини в кожний носовий хід закапують 3–4 кр 0,05% р-ину або вводять на 1–2 хв тампон, зволожений у 0,05% р-ині.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Краплі назальні

  • САНОРИН
   САНОРИН

   "Ксантіс Фарма Лімітед"

   0,05 %

   Флак. скл. з крап. 10 мл 1x1

  Спрей назальний

  • САНОРИН
   САНОРИН

   "Ксантіс Фарма Лімітед"

   0,1 %

   Флак. 10 мл 1x1