ЛІДОКАЇН + ХЛОРГЕКСИДИН

Rp.: LIDOCAINE + CHLORHEXIDINE

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Проведення місцевої анестезії, в т.ч. в ході катетеризації та під час внутрішньоуретральних обстежень, також у процесі хірургічного втручання, при будь-якому виді ендоскопії, заміні катетерів фістули, інтубації, проведенні штучного дихання та для запобігання ятрогенним ушкодженням товстої та прямої кишки.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; аритмія, виражена брадикардія; епілепсія; геморагії, ушкодження слизової оболонки; невдала попередня катетеризація; вік до 2-х років.

Інструкція:

Уретральне зондування та катетеризація: крапельно в уретру вводять 6 або 11 мл або 12,5 г препарату. Цистоскопія: вводять 11 мл гелю та за необхідності додатково ще 6 або 11 мл. Уретральний стеноз (стриктуротомія, бужування): крапельно — 6 або 11 мл препарату. Дезінфекція: 6 або 11 мл гелю крапельно по стінках слизової оболонки. Інші показання (всі види ендоскопії, для запобігання будь-яким ятрогенним ушкодженням та інтубація): повільно крапельно вводять 6 або 11 мл препарату у відповідний отвір і/або рівномірно змащують гелем катетер або інструмент, який будуть вводити.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Дані про ефективність не надано

    Гель для зовнішнього застосування