ЛЕЙПРОРЕЛІН

Rp.: LEUPRORELIN

Препаратів: 4

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Прогресуючий рак передміхурової залози (паліативне лікування), у т.ч. коли орхіектомія або терапія естрогенами не показані або їх не можна застосовувати для лікування пацієнта; ендометріоз (як основна терапія або доповнення до хірургічного лікування); фіброміома матки (як передопераційна підготовка до видалення міоми або гістероектомії, а також для симптоматичного лікування й поліпшення стану жінок у період менопаузи, які відмовилися від хірургічного втручання).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату й аналогічних препаратів білкового походження; хірургічна кастрація; вагінальні кровотечі, етіологія яких не встановлена; гормоннезалежний рак передміхурової залози; період вагітності й годування груддю; дитячий вік.

Інструкція:

Внутрішньом’язово або п/ш 1 раз на міс (препарат у дозі 22,5 мг — 1 раз на 3 міс; місце ін’єкції слід періодично змінювати). Рак передміхурової залози: разова доза — 3,75 мг або 7,5 мг; ендометріоз і фіброміома матки: 3,75 мг (жінкам репродуктивного віку першу ін’єкцію вводять на 3-й день менструації). Тривалість курсу лікування — не більше 6 міс.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Порошок для приготування розчину для підшкірних ін’єкцій

  • Rp

   ЕЛІГАРД 7,5 мг
   ЕЛІГАРД 7,5 мг

   Астеллас Фарма Юроп Б.В.

   7,5 мг

   Шпр. + р-ик у шпр. 330 мг 1x1

  • Rp

   ЕЛІГАРД 22,5 мг
   ЕЛІГАРД 22,5 мг

   Астеллас Фарма Юроп Б.В.

   22,5 мг

   Шпр. + р-ик у шпр. 440 мг 1x1

  • Rp

   ЕЛІГАРД 45 МГ
   ЕЛІГАРД 45 МГ

   Астеллас Фарма Юроп Б.В.

   45 мг

   Шпр. + р-ик у шпр. 434 мг 1x1

  Імплантант