ЛЕВОФОЛІНОВА КИСЛОТА

Rp.: LEVOFOLINIC ACID

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Для зменшення токсичної дії антагоністів фолієвої кислоти (наприклад метотрексат), під час цитотоксичної терапії та у разі передозування у дорослих та дітей усіх вікових груп; у складі комбінованої цитотоксичній терапії з 5-фторурацилом.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; перніціозна анемія або інші види анемії, зумовлені дефіцитом вітаміну В12

Інструкція:

Комбінована терапія з 5-фторурацилом.Схема з повторенням курсів кожні 2 тиж.: застосовують левофолінієву кислоту у дозі 100 мг/м2 поверхні тіла в/в інфузійно протягом 2 год., потім — 5-фторурацил в дозі 400 мг/м2 поверхні тіла в/в болюсно та 5-фторурацил в дозі 600 мг/м2 поверхні тіла в/в інфузійно протягом 22 год., протягом наступних 2 днів, кожні 2 тиж. у день 1-й та 2-й. Схема з повторенням курсів щотижня: застосовують левофолінієву кислоту у дозі 10 мг/м2 поверхні тіла в/в болюсно або у дозі 100–250 мг/м2 поверхні тіла в/в інфузійно протягом 2 год., потім 5‑фторурацил у дозі 500 мг/м2 поверхні тіла в/в болюсно в середині або у кінці інфузії динатрію левофолінату. Схема з повторенням курсів щомісяця: у перші 5 днів курсу щодня застосовують динатрію левофолінат у дозі 10 мг/м2 поверхні тіла в/в болюсно або у дозі 100–250 мг/м2 поверхні тіла в/в інфузійно протягом 2 год., а потім одразу ж застосовують 5‑фторурацил у дозі 425 або 370 мг/м2 поверхні тіла в/в болюсно. Під час комбінованої терапії 5‑фторурацилом і динатрію левофолінатом може виникати необхідність у корекції дози 5‑фторурацилу та інтервалів між його введеннями, залежно від стану пацієнта, клінічної реакції на терапію і дозолімітувальних токсичних ефектів. Відповідні рекомендації наведені в інструкції для медичного застосування 5‑фторурацилу. Зниження дози динатрію левофолінату не потрібне. Препарат застосовують в/в болюсно (в нерозведеному вигляді) або в/в інфузійно (після розведення).

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Розчин для ін’єкцій або інфузій

  • Rp

   ЛЕВОФОЛІК
   ЛЕВОФОЛІК

   Медак Гезельшафт фюр клініше Шпеціальпрепарате мбХ

   50 мг/мл

   Флак. 1 мл 1x1